Син Віталія Кличка балотується в мери: батько його благословив. Як вони будуть боротися за одне крісло

Author name 20 Липня 2020 в 20:07

Поділитися статтею

Віталій Кличко з сином Єгором
Віталій Кличко з сином Єгором

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що його син збирається балотуватися на посаду глави столиці України. Як на це відреагував сам Віталій Володимирович — читайте далі.

Мер столиці Віталій Кличко зараз готується до виборів на черговий термін глави Києва. Поки списки його конкурентів тільки формуються і політичні партії представляють своїх кандидатів, син самого Кличка вирішив піднести батькові незвичайний сюрприз.

Віталій одружився в 1996 році на гімнастів і моделі Наталії Кличко (до заміжжя Єгорова). У подружжя народилося троє дітей — сини Єгор-Даніель і Максим-Олександр і дочка Єлизавета-Вікторія.

У колі своєї дружної родини Кличко 19 липня зустрів свій 49-й день народження. Віталій повідомив, що його старший син Єгор вирішив зробити йому сюрприз і повідомив, що збирається балотуватися на пост мера Києва. У свою чергу діючий глава міста написав, що благословив хлопця.

Зрозуміло, це все виявилося жартом. Так 20-річний Єгор вирішив розвеселити свого батька, пожартувавши над ним. До того ж, всі діти Кличко були народжені в США і мають американське громадянство.

Підписники чинного мера столиці оцінили жарт і приєдналися до поздоровлень імениннику:

  • “Віталій Володимирович, з днем народження тебе! Нехай мрії збуваються і всі цілі досягаються”;
  • “З днем народження, Віталій Володимирович! Щастя, здоров’я, успіхів, любові, нових перемог у всіх починаннях! Близьких і надійних людей поруч! “;
  • “З днем народження! Успіхів і всього самого найкращого”, — написали користувачі мережі.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею