Маргарита Грачова, якій ревнивий чоловік відрубав руки, знову виходить заміж

Author name 29 Липня 2020 в 20:07

Поділитися статтею

Маргарита Грачова
Маргарита Грачова

Страшна історія про те, як ревнивий чоловік відрубав дружині обидві руки, стала потрясінням для всіх, хто про неї чув. Маргариті Грачової вдалося вижити і навіть пришити одну руку. Зараз жінка вчиться керувати біонічним протезом і мріє про жіноче щастя з новим обранцем.

У грудні 2017 року лише Росію, а й весь світ потрясла страшна історія – ревнивий чоловік відвіз дружину в ліс, побив, а потім відрубав їй кисті рук.

Руки Маргарити Грачової
Руки Маргарити Грачової

Понівечену дівчину встигли врятувати від нелюда, одну руку вдалося зберегти, замість іншого у неї зараз біоничний протез, з яким вона може робити практично все те, що і з рукою.

У минулому році Маргарита написала книгу “Щаслива без рук. Реальна історія кохання і звірства “. У ній жінка описала своє сімейне життя, як чоловік її постійно бив і принижував. А коли терпіння у неї закінчилося і вона захотіла розлучитися, відвіз до лісу і холоднокровно відрубав спочатку пальці, потім кисті рук, хотів і ногу, але не вийшло.

Маргарита з колишнім чоловіком
Маргарита з колишнім чоловіком

Маргарита в книзі розповіла, що найстрашніше, вона за весь час екзекуції не втрачала свідомість, у неї не було больового шоку, вона навіть просила його зупинитися, пробувала домовитися.

Але холоднокровний садист наносив удар за ударом, обіцяв ще кислотою облити, яку привіз з собою. Як виявилося, що свою помсту жінці, яка вирішила піти від нього, чоловік виношував понад тиждень, все підготував – стяжки, сокиру, мотузки, кислоту, ніж …

Шрами на ногах від ударів сокирою
Шрами на ногах від ударів сокирою

А потім, коли Маргарита від втрати крові зовсім знесилила, сам відвіз її в лікарню і здався поліції. Відрубані кисті знайшли тільки через кілька годин, але сніг і мороз зберегли їх і ліву вдалося пришити, хоча на ній було 8 переломів від ударів. Тепер жінка її майже відновила.

Маргарита Грачова з синами
Маргарита Грачова з синами

Діти – два сина, ще маленькі і нічого не знають про страшну трагедію. Їм сказали, що мама потрапила в аварію, а тато поїхав. Чоловіка засудили на 14 років.

Вчора в своєму блозі Маргарита натякнула, що зустріла нову любов і скоро вийде заміж. Імені свого обранця не сказала, називає його містер Ікс.

Обручку на руці
Обручка на руці

Вона написала так:

«Спасибі тобі, Містер Ікс. Ми не так давно знайомі, але ти вже не раз допоміг мені прийняти правильні рішення, підтримав і навіть зробив пропозицію стати твоєю дружиною, незважаючи на всі мої витівки … »

Весілля призначено на вересень, Маргарита сподівається, що карантин не завадить.

Побажаємо цій мужній жінці щастя і нехай в її житті все складеться.

 

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею