«Юра Невідомий»: чоловік з синдромом Дауна 7 років живе в лікарні на Харківщині. Розшукуються рідні загубленого

Author name 6 Серпня 2020 в 18:08

Поділитися статтею

Невідомий чоловік із синдромом Дауна 7 років живе в лікарні на Харківщині
Невідомий чоловік із синдромом Дауна 7 років живе в лікарні на Харківщині

Чоловік з синдромом Дауна з 2013 року живе у лікарні селища Донець, Харківська область. Його ніхто не шукає, медики навіть не знають його справжнього імені. У поліції вже 7 років не можуть встановити особу.

У 2013 році чоловік з синдромом Дауна потрапив до лікарні селища Донець, Балаклійського району.  Тут він прожив понад 7 років. За цей час його ніхто не шукав, – йдеться у сюжеті Вікна-Новини на СТБ.

У лікарні говорять, що його привіз невідомий чоловік і залишив без документів. Без імені й жодної інформації його прихистили медпрацівники. Вони розповідають, що безіменний почав відгукуватися на ім’я Юра, але ніхто так і не знає його справжнього імені.

На вигляд Юрі 35-40 років. Він дуже добрий, лагідний, спокійний, охайний і любить допомагати іншим. Зараз він блукає вулицями селища, оскільки ремонтують будівлю, у якій він жив.

«Можливо, його хтось завіз до нашого району. Це основна з версій, що чоловік просто став непотрібним своїй родині. Можливо, щось трапилось. Але, на жаль, його ніхто не шукає», – повідомляє Вікторія Люта, речниця Балаклійського райвідділу Нацполіції.

Голова селища Донець не може прилаштувати Юру без документів у спеціалізований заклад. Місцеві та медики сподіваються, що після перегляду сюжету хтось упізнає невідомого чоловіка з синдромом Дауна і відгукнеться.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею