«Юра Невідомий»: чоловік з синдромом Дауна 7 років живе в лікарні на Харківщині. Розшукуються рідні загубленого

Чоловік з синдромом Дауна з 2013 року живе у лікарні селища Донець, Харківська область. Його ніхто не шукає, медики навіть не знають його справжнього імені. У поліції вже 7 років не можуть встановити особу.

У 2013 році чоловік з синдромом Дауна потрапив до лікарні селища Донець, Балаклійського району.  Тут він прожив понад 7 років. За цей час його ніхто не шукав, – йдеться у сюжеті Вікна-Новини на СТБ.

У лікарні говорять, що його привіз невідомий чоловік і залишив без документів. Без імені й жодної інформації його прихистили медпрацівники. Вони розповідають, що безіменний почав відгукуватися на ім’я Юра, але ніхто так і не знає його справжнього імені.

На вигляд Юрі 35-40 років. Він дуже добрий, лагідний, спокійний, охайний і любить допомагати іншим. Зараз він блукає вулицями селища, оскільки ремонтують будівлю, у якій він жив.

«Можливо, його хтось завіз до нашого району. Це основна з версій, що чоловік просто став непотрібним своїй родині. Можливо, щось трапилось. Але, на жаль, його ніхто не шукає», – повідомляє Вікторія Люта, речниця Балаклійського райвідділу Нацполіції.

Голова селища Донець не може прилаштувати Юру без документів у спеціалізований заклад. Місцеві та медики сподіваються, що після перегляду сюжету хтось упізнає невідомого чоловіка з синдромом Дауна і відгукнеться.

spot_img

Схожі статті

Ви не повірите, але смакота за пів години можлива: пиріг із замороженими ягодами хочу пекти ледь не щодня

У всесвіті гастрономії існують страви, які вражають не лише своїм неперевершеним смаком, але й захоплюють швидкістю свого приготування, що не впливає негативно на її смакові властивості.

Знайшла рецепт у старому журналі: соковиті м’ясні кульки у вершковому соусі. Безпрограшний варіант обіду!

Соковиті фрикадельки у ніжному вершковому соусі сподобаються всім, адже виходять неймовірно смачними, апетитними та ситними. Скоріше записуйте рецепт!

Чоловіки по них сохнуть, але вони недоступні. Зіркові жінки, які досі не мають пари: Мішина, Кароль, Хижняк

У світі шоу-бізнесу та гламуру існують жінки, які не лише здобули популярність і визнання, а й вражають своєю красою та харизмою. Серед них такі видатні особистості, як Мішина, Кароль, Хижняк.