У Чернівцях жінка викликала поліцію, щоби їй і доньці розтлумачили слова в підручнику української мови

Курйозний випадок стався в Чернівцях увечері 8 вересня. Жінка за номером 102 зробила виклик поліції додому з вимогою допомоги.

Так як поліція не має права ігнорувати навіть найдивніші виклики, наряд вирушив за названою адресою.

Виявилося, мама молодшої школярки скаржиться на авторів підручника з української мови та читання, так як вона, корінна україномовна українка, не розуміє значення багатьох слів. Зокрема, що таке “зупа”. Їй звернутися за допомогою було ні до кого і вона вирішила залучити поліцію – адже це їх робота – допомагати громадянам в безвихідних ситуаціях.

Зафіксований виклик

Поліцейські жінці розтлумачили значення слова, яке позначає банальний суп. А потім пояснили, що таке хибний виклик і що за це може бути. На перший раз обмежилися попередженням.

Прес-секретар патрульної поліції Чернівців Віта Криворучко звернулася до жителів Чернівецької області:

Пам’ятайте, що набираючи номер телефону екстреної служби і повідомляючи хибний виклик, ви не тільки порушуєте закон, але і ризикуєте життям інших людей

Це все зрозуміло. Незрозуміло тільки, чим керувалися автори підручників, коли використовували малопоширені слова регіональних діалектів в якості загальноприйнятих, і як це пропустило Міносвіти.

Популярне

Схожі статті

Навіть кондитери питали цей мій ходовий рецепт: солона карамель для тортів та десертів. Зовсім не гірчить

Солона карамель — це вишуканий інгредієнт, який здатен трансформувати будь-який десерт у справжній шедевр. Приготування потребує уваги, але водночас - немає нічого складного.

“До сліз”: Марічка Падалко розчулила кадрами з сімейного архіву, на яких її чоловік Єгор Соболєв і 3 дітей

Марічка Падалко поділились з аудиторією зворушливим відео, на якому батько-захисник проводить час зі своїми трьома дітьми, тим самим привітавши коханого зі святом Дня батька.

Людмила Барбір заявила, що у неї похитнулося здоров’я після конфузу в ефірі “Сніданку з 1+1”: “Тиск, серце”

Відома українська ведуча Людмила Барбір взимку цьогоріч потрапила у неприємну ситуацію. Знаменитість зізналась, як це вплинуло на її стан і здоров'я.