Школярка з Трускавця стала світовим мемом: в 20-секундному інтерв’ю вона розклала все по поличках

Як кажуть: почали за здравіє, а закінчили за упокій. Але ж журналістка на лінійці 1 вересня задала дівчинці саме банальне стандартне запитання.

1 сентрября, в День знань, журналісти всіх видань ходять по лінійках, знімають, беруть інтерв’ю у вчителів, школярів, батьків.

Не став винятком і портал Трускавець-онлайн. Журналіст вирушила в одну зі шкіл цього чудового курортного містечка, після урочистої частини виловила у дворі милу усміхнену дівчину і задала їй традиційне запитання:

А чому ти хочеш йти в школу?

Дівчинка бадьоренько стала відповідати, що тут буду вчитися, гратися, потім піду в старшу школу, потім в інститут, потім на роботу …

І після невеликої запинки видала фатальну фразу:

А потім ми всі помремо ☠️

Буквально за кілька днів цей ролик став вірусним в українському інтернеті, а потім вийшов і на світові майданчики – Reddit і з’явився на ресурсі 9GAG, який вважається світовим мемоінкубатором.

Залишилося тільки чекати як люди з різних країн обіграють цю фразу з вуст маленької україночки в вишиванці.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.