Пісня-відчай – закарпатський співак Іван Пилипець заспівав і показав, що бариги від влади роблять з Карпатами

Що тепер роблять з українськими Карпатами - за межами людського розуміння. Більшість гір - вже лисі. Уже навіть уздовж європейських трас рубають без остраху і докорів сумління.

Карпати – гордість України. Але їх можновладці просто використовують для своєї миттєвої вигоди.

Букові праліси тупо спилюють під корінь і вивозять вагонами. Вони такі єдині в Європі і тому такі цінні. А від нас їх везуть як дрова!

У Канаді такі дерева на пальцях полічити – у кожного є свій інвентарний номер і якщо хто зазіхне – в тюрму сяде надовго. І вирубник зобов’язаний на тому ж місці засадити новий ліс. А у нас – сяде до Верховної Ради.

Тож не дивно, що кожен рік на Закарпатті та Прикарпатті – катастрофічні паводки і селі, при яких будинки, що стояли 50-60 років, зносить, як сірникові коробки, хоча вони могли б ще стільки ж постояти.

До відома: коріння дерева 10-ти років утримують 10-12 тонн води. Тепер утримувати воду немає кому, або чому.

Ці теплиці в низинних районах забезпечували всю Україну молодою капустою і першої полуницею – не пластмасовою з Туреччини, а живий, натуральної, без хімії

Ось сам кліп, а після нього – чим обертається для людей неконтрольована рубка лісу. І гроші від неї не йдуть до держбюджету, а на особисті офшорні рахунки.

В Україні є закон, який забороняє вивозити ліс-кругляк за кордон. Але працює він дивно.

 ""

Популярне

Схожі статті

Навіть кондитери питали цей мій ходовий рецепт: солона карамель для тортів та десертів. Зовсім не гірчить

Солона карамель — це вишуканий інгредієнт, який здатен трансформувати будь-який десерт у справжній шедевр. Приготування потребує уваги, але водночас - немає нічого складного.

“До сліз”: Марічка Падалко розчулила кадрами з сімейного архіву, на яких її чоловік Єгор Соболєв і 3 дітей

Марічка Падалко поділились з аудиторією зворушливим відео, на якому батько-захисник проводить час зі своїми трьома дітьми, тим самим привітавши коханого зі святом Дня батька.

Людмила Барбір заявила, що у неї похитнулося здоров’я після конфузу в ефірі “Сніданку з 1+1”: “Тиск, серце”

Відома українська ведуча Людмила Барбір взимку цьогоріч потрапила у неприємну ситуацію. Знаменитість зізналась, як це вплинуло на її стан і здоров'я.