Нардеп розповів, чи будуть працювати школи в листопаді і чому збільшили канікули

Author name 20 Жовтня 2020 в 20:10

Поділитися статтею

Сергій Бабак про навчальний процес
Сергій Бабак про навчальний процес

Цього року шкільні канікули тривають на тиждень довше, а студенти на місяць переведені на дистанційку. Чому так відбувається обьяняет Сергій Бабак.

Голова комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Сергій Бабак розповів журналістам, які рішення прийняли МОЗ та Міністерство освіти щодо нововведень у навчальний процес.

Садки не закриватимуть

Так, за словами народного депутата, навіть в найгіршому сценарії розвитку подій дитячі сади і початкова школа працюватимуть.

Сергій Бабак вважає, що в такому юному віці діти ще не можуть займатися на дистанційному навчанні, тому що у них ще немає самосвідомості такого рівня, щоб вони могли самоорганізуватися під даний формат.

Все залежить від епідеміологічної ситуації

Крім того, депутат зазначив, що в разі, якщо ситуація з коронавірусом в країні буде дозволяти, то школярі повернуться до занять в навчальних закладах, в іншому випадку – навчання тимчасово буде дистанційним.
Бабак додав, що всі нововведення в навчальний процес мають рекомендаційний характер, а остаточне рішення з приводу змін буде приймати місцева влада, в залежності від епідеміологічної ситуації в кожному регіоні.

Чому канікули довше?

Так само, Бабак пояснив, чому в цьому році шкільні канікули в Україні зробили з 15 до 30 жовтня (тобто на тиждень довше, ніж звичайно). Вся справа в тому, що такі зміни відбулися з двох причин:

  • різкий стрибок захворюваності коронавирісуом в Україні;
  • місцеві вибори, які пройдуть в країні 25 жовтня.

За словами народного депутата, передчасні канікули були необхідні, щоб убезпечити школярів і запобігти потенційну загрозу поширення коронавіруса. Крім того, рішенню з приводу збільшення канікул посприяли місцеві вибори, оскільки в багатьох навчальних закладах розміщені виборчі дільниці. І для їх безпечної підготовки до виборчого процесу вирішили зробити осінні канікули раніше.

Канікули в школі
Канікули в школі

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею