Страсна Семенович розкинулася на кріслі і вразила жаркими видами в одному халатику

Author name 9 Грудня 2020 в 10:12

Поділитися статтею

Сорокарічна Анна Семенович вразила видом в одному халатику
Сорокарічна Анна Семенович вразила видом в одному халатику

Російська співачка, яка славиться своїми величезними “очима “, знову знайшла чим дивувати публіку.

На цей раз вона залишилася в одному халатику, а під ним нічого. Таке не дуже стримане фото володарка найбільшого декольте країни опублікувала у себе в Інстаграм-профілі.

В описі до фотографії співачка і актриса Семенович похвалилася, що на вихідних їй вийшло вибратися в сірий і дощовий Санкт-Петербург. Це один з її улюблених міст, де постійно панує чарівна атмосфера.

“Пітер прекрасний, я відчуваю нашу взаємну любов. У цьому місті перехожі мені посміхаються і говорять компліменти, абсолютно незнайомі люди дарують квіти, це так приємно “, – пише пристрасна Анна Семенович, подружка Андрія Малахова.

https://www.instagram.com/p/CIh_JFLjnpM/

Анна Семенович прославилася не тільки як співачка, але і як кіноактриса. Раніше вона була солісткою групи “Блестящие “, звідки після пішла в сольну кар’єру.

Також Анна – майстер спорту міжнародного класу з фігурного катання на ковзанах і танцях на льоду

Семенович приписували роман з двома зоряними красенями – золотим голосом країни Миколою Басковим і пронирливим телеведучим Андрієм Малаховим.

Офіційно у Анни Семенович був один чоловік – Данило Мішин. Зараз він вже отримав статус “колишній “.

Ганні сорок років, проте поки вона не поспішає офіційно з кимось узаконити свої стосунки – подейкує, ще не нагулялася.

Роки творчої діяльності на сцені – з 1995 по сей день. Виходить, що за 25 років на сцені Анна Семенович провела сотні концертів, об’їздила десятки країн і міст, роздала тисячі автографів, але того самого чоловіка так і не зустріла.

Зараз Анна Семенович теж випускає пісні та кліпи, проте вони вже не такі ходові і приголомшливі, як раніше. Більше вона зосереджена на розвитку свого Інстаграм-блогу, розкрутці та рекламі. До слова, її профіль в Інстаграм налічує вже майже два мільйони шанувальників з усього світу.

Там красуня кожен день показує своє життя і навіть не дуже пристойні особисті фото з позначкою “не для дітей “. Не поступається Анфісі Чехової!

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею