Санта Дімопулос після перемоги на Танцях із зірками вирушила в Дубай: Надія Мейхер заздрить

Author name 10 Грудня 2020 в 19:12

Поділитися статтею

Санта Дімопулос
Санта Дімопулос

Смаглява красуня Санта Дімопулос отримала довгоочікуваний кубок з “Танців з зірками “, і покотила святкувати свою перемогу в ОАЕ.

Фото з сонячного Дубая вона виклала у себе в Інстаграм. На фото засмагла дівчина в топі з відкритими плечима і сонцезахисних окулярах.

“Сьогодні вранці прокинулася рано, лежала з відкритими очима і знову звикала до думки, що не потрібно їхати ні на яку тренування, прямого ефіру не буде, а нервова напруга закінчилося. Мені досі не віриться, що я на відпочинку “, – захоплено написала Санта Дімопулос.

А ось її найближча конкурентка Надія Мейхер, яка так сильно прагнула перемогти, зараз не може так радіти.

Відразу після тривалого поєдинку вона вирушила в робочий гастрольний тур, тому Санті Дімопулос зараз тільки заздрить

Варто відзначити, що перемога Санті Дімопулос далася досить непросто. Однак у неї були свої переваги, наприклад, Санта з дитинства займалася танцями, до яких її привчив батько. Саме тому хореографічні здібності і напрацьована роками база дозволила Санте вибитися в лідери і обійти навіть Юлію Саніну, яка старанно працювала над тим, щоб потрапити в фінал.

Санта Дімопулос прославилася тим, що було учасницею оновленого складу Віагри. Однак, як могли помітити її шанувальники, склад Віагри змінюється дуже швидко, і Санта там надовго не затрималася. Хоча була однією з найколоритніших учасниць нового колективу.

Протягом всього проекту Дімопулос представляла себе як пантеру, яка готова піти на будь-які кроки, аби домогтися перемоги і здобути лідерство. Так і вийшло – в кінці сезону з’ясувалося, що протягом усіх ефірів саме вона отримувала найбільше глядацької підтримки.

Глядачі засмутилися, що кубок віддати не Юлії, і назвали результати заздалегідь спланованими. За це навіть просять вигнати з суддівського крісла Катерину Кухар. Тому наступний сезон обіцяє бути насиченим.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею