Помолоділа Софія Ротару в модній червоній сукні розповіла всі свої секрети дружині Горбунова Каті Осадчій

Author name 23 December 2020 в 20:12

Поделитесь этой статьей

Софія Ротару
Софія Ротару

Співачка Софія Ротару досить рідко з’являється на публіці, не дивлячись на величезну популярність.

Раніше, природно, вона з’являлася на публіці частіше, даючи гучні концерти і великі інтерв’ю центральним виданням. Зараз Софія Михайлівна вирішила трохи посидіти вдома, особливо з огляду на карантину.

Але перед новим роком, як виняток, знаменитість вийшла на червону доріжку до Катерини Осадчої

У неймовірному червоній сукні, яке дуже молодить артистку, вона дала інтерв’ю Катерині Осадчій.

Софія Ротару дала інтерв'ю Катерині Осадчій
Софія Ротару дала інтерв’ю Катерині Осадчій

Катерина Осадча була одягнена в стильний білий костюм, прикрашений стразами і камінням. Незважаючи на те, що костюм оформлений під класичний мотив, в ньому присутні і фрагменти кежуал. І на голові дружини Юрія Горбунова, безсумнівно, капелюшок.

Про що саме Софія Ротару розповіла Катерині Осадчій – поки невідомо. Але відповіді на всі питання можна буде побачити в передноворічному випуску проекту “Світське життя ” на телеканалі 1 + 1.

Софія Ротару
Софія Ротару

Нагадаємо, нещодавно з’явилися чутки про те, що 19-річна внучка Софії Ротару Софія Євдокименко виходить заміж за відомого американського мільйонера. Однак батько дівчинки все спростував.

Софія Ротару і її внучка Софія
Софія Ротару і її внучка Софія

Також Софія Ротару виставила на продаж свій будинок в Криму. Хоче за свій особняк 25 мільйонів євро. Ріелтори оцінили шанси продати особняк Софії Михайлівни як низькі, оскільки зараз цінник на житло на півострові значно впав, і поділити його доведеться мінімум втричі. Однак поки що, як відомо, Ротару не збирається знижувати ціну на житло.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей