Батьки померлої від раку Жанни Фріске подали в суд на Шепелєва та рідного онука: не можуть поділити спадщину

Author name 1 Березня 2021 в 16:03

Поділитися статтею

Дмитро Шепелєв виграв суд у батьків Фріске
Дмитро Шепелєв виграв суд у батьків Фріске

Після смерті Жанни Фріске скандали між її батьками та цивільним чоловіком Дмитром Шепелєвим не вщухають. На цей раз в судові тяжби втягнули і малолітнього Платона.

Пару місяців назад стало відомо, що шоумен має намір виставити частку сина в квартирі покійної дружини на продаж. Співачка жила в елітних московських апартаментах площею в 90 квадратних метрів, їх третина у спадок дісталася Платону, решта належить Володимиру та Ользі Фріске.

Маленький син Шепелєва та Фріске Платон все більше нагадує маму
Маленький син Шепелєва та Фріске Платон

Примітно, що після смерті Жанни батьки та її молодша сестра Наталя залишили квартиру зірки недоторканою. Більш того, вони зберегли в ній все аж до таких дрібниць, як розвішані фотографії на стінах і лежачий на туалетному столику гребінець.

Як законний представник дитини, Шепелєв вирішив продати частину сина, проте тесть і теща намагаються заборонити йому розпоряджатися часткою онука.

Як повідомляє СтарХіт, мати і батько Фріске подали новий судовий позов, причому справу порушили одразу в двох судах, хоча домогтися цього вдалося не відразу. Спочатку заяви від батьків артистки не прийняли на розгляд, але адвокати все владнали.

Батьки Жанни Фріске
Батьки Жанни Фріске

На цьому “сюрпризи” для Дмитра не закінчилися. Майже одночасно з повісткою до суду він отримав повідомлення від Володимира Борисовича і Ольги Володимирівни про те, що свої дві третини квартири вони планують продати з пропозицією викупити їх Платону по істотно завищеній ціні.

Дмитро Шепелєв
Дмитро Шепелєв

Незважаючи на те що Шепелєв зараз готується до народження другої дитини від своєї обраниці Катерини Тулупової, відстоювати свої права він має намір до кінця, на цей раз у Верховному суді.

Якщо хочете дізнатися, хто із зірок так само як і Жанна помер молодим, дивіться відео на YouTube-каналі Одна Минута:

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею