Борис Моїсеєв святкує день народження — королю епатажу виповнилося 67. Чи привітала його Пугачова?

Author name 4 Березня 2021 в 09:03

Поділитися статтею

Борис Моїсеєв
Борис Моїсеєв

Епатажний російський співак Борис Моїсеєв 4 березня 2021 року святкує свій 67-й день народження, а злостивці і подумати не могли, що артист доживе до цих років.

Навколо Бориса ходить багато чуток про його поганий стан після перенесених інсультів. Звичайно, ці домисли не безпідставні, адже до кінця реабілітуватися він так і не зміг, тому став набагато рідше з’являтися в полі зору публіки.

Зараз герой нашої сьогоднішньої статті не дає концертів, не ходить на світські тусовки і в цілому живе самотньо. Та й після нападів здоров’я дійсно сильно підкачало Моїсеєва, але відчуває він себе не так вже й погано, а цілком пристойно, як повідомляє його директор Сергій Горох.

Борис Моїсеєв
Борис Моїсеєв

За його ж словами, на честь дня народження знаменитий іменинник вперше за довгий час влаштує вечірку у себе вдома:

“Накриваємо великий стіл. Боря замовив фаршировані перці, олів’є і мандарини — як в Новий рік”, — сказав Горох в бесіді зі “СтарХітом“.

Також з такої нагоди Борису завжди дзвонить його близька подруга Алла Пугачова. З нею вони часто на зв’язку, телефонують один одному як мінімум раз на місяць. Крім того, Примадонна завжди готова допомогти Моїсеєву фінансово, хоча той постійно відмовляється, як каже Сергій:

“Він ні в чому не має потреби, та й витрачати особливо нема на що”.

Алла Пугачова і Борис Моїсеєв
Алла Пугачова і Борис Моїсеєв

До речі, не дивлячись на певні обмеження по здоров’ю через інсульти, артист веде досить активний спосіб життя — рано встає, переписується з шанувальниками, стежить за новинами, гуляє в парку неподалік від будинку, регулярно відвідує лікарів.

Борис Моїсеєв
Борис Моїсеєв

Більше новин і фактів про життя короля епатажу дивіться на YouTube-каналі Одна Минута:

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею