Заміжня Марічка Падалко зізналася в симпатії до колеги по ТСН. Що скажуть чоловік і діти?

Author name 25 Березня 2021 в 11:03

Поділитися статтею

Марічка Падалко та Святослав Гринчук
Марічка Падалко та Святослав Гринчук

Відома українська телеведуча Марічка Падалко не стала приховувати своїх почуттів до колеги по ТСН, навіть незважаючи на те, що вдома на неї чекає чоловік та діти.

У 2010 році Марічка вийшла заміж за колишнього журналіста, а нині громадського діяча і народного депутата Єгора Соболєва. Почуття між ними спалахнули, коли вони обидва були невільними людьми, проте тримати все в собі було неможливо. Так і вийшло, що ще до одруження у пари народився син Михайло і дочка Марія, а вже будучи в шлюбі вони стали батьками молодшої дочки Катерини.

Весілля Марічка Падалко та Єгора Соболєва
Весілля Марічки Падалко та Єгора Соболєва
Марічка Падалко з чоловіком і дітьми
Марічка Падалко з чоловіком і дітьми

За освітою Падалко філолог, причому робота на телебаченні не була її мрією. Ще в дитинстві вона хотіла бути перекладачем президента, а в “телевізор” потрапила цілком випадково.

Колись давно героїня нашої сьогоднішньої статті прийшла привітати свою сусідку Лілію Подкопаєву з перемогою на Олімпіаді і тоді ж познайомилася зі знімальною групою. Все так і закрутилося, що на 1+1 Марічка працює вже майже 20 років.

Марічка Падалко
Марічка Падалко

Вона і вела програму про спорт, і побувала ведучою “Сніданку”, і розповідала малюкам про мультики. Зараз Падалко виходить в ефір з програмою ТСН, де у неї безліч знаменитих колег — Алла Мазур, Наталя Мосейчук, Лідія Таран, Соломія Вітвіцька, Юлія Бориско, а також Святослав Гринчук.

Судячи з усього, Марічка підтримує з ними з усіма гарні відносини. Таран, наприклад, стала хрещеною мамою старшої дитину героїні статті, а ось Гринчук особливо симпатизує Падалко, про що вона розповіла у відповідях на запитання підписників в Інстаграмі.

Скриншот из Инстаграма Марички Падалко
Скріншот з Інстаграма Марічки Падалко

Саме в парі зі Святославом Марічка веде ранкові випуски ТСН, але їх половинкам навряд чи є про що турбуватися, адже вони обидва щасливі в шлюбах.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею