Так, цей дивовижний торт — не лише вишукана насолода для вас, але й ідеальне рішення для економії коштів. Завдяки своїй простоті та доступності інгредієнтів він стане невіддільною частиною вашого кулінарного арсеналу.
Для випікання коржів вам знадобиться духовка, заздалегідь розігріта до температури 180°C, та кругла форма діаметром приблизно 22 см, змащена вершковим маслом.
Інгредієнти
Для тіста на коржі:
- Яйце 1 штука середнього або великого розміру
- Борошно скільки забере
- Цукор 4-5 столових ложок
- Вершкове масло 100 г
- Сода харчова 1 чайна ложка
- Сметана 3 столові ложки
Для начинки:
- Яблука 4-5 штук
- Цукор на ваш смак
- Сік лимонний з 1/2 лимона
Для крему:
- Вершкове масло 100 г
- Згущене молоко варене 1 банка
- Цукрова пудра за бажанням на ваш смак
Приготування

Почніть приготування з тіста. Для цього вінчиком збийте у мисці яйця з цукром до однорідності. Потім додайте розтоплене вершкове масло й сметану, а тоді всипайте просіяне борошно із содою та замішуйте тісто до поки воно не перестане липнути до рук.
Тепер розділіть його на 3 рівних частини, після чого розподіляйте кожну по черзі на дно форми, проколюйте поверхню виделкою та випікайте у духовці до готовності.
Яблука помийте, відчистьте від шкірки та натріть на великій терці, а тоді покладіть у сковорідку з розігрітим маслом та протушкуйте, помішуючи 2 хвилини. Всипте до них цукор, перемішайте. Готуйте ще протягом 2 хвилин, після чого влийте лимонний сік. Знову все перемішайте та зніміть з вогню через 3 хвилини.
Розм’якшене масло збийте міксером зі згущеним вареним молоком до пишної маси. Це ваш крем.
Далі намащуйте кожен корж спочатку третиною крему, а потім викладайте зверху по третині яблук. Поверх останнього шару нанесіть за бажанням шоколадну глазур.