Варю дуже багато вишневого варення 5-хвилинки і ніколи не вистачає: закінчується в першу чергу, бо смачно

Відкрити баночку вишневого варення взимку і почаювати – що може бути краще? Подбати про наявність ласощів у холодну пору року треба зараз. Пропонуємо приготувати варення 5-хвилинку.

Вам знадобиться:

  • 1 кг вишень;
  • 1 кг цукру;
  • 180 мл води.
Вишневе варення 5-хвилинка готується у 3 заходи

Варення з вишень 5-хвилинка готується в кілька заходів. Тому смак вишень дуже нагадує немов би плоди щойно зірвали з дерева. Обов’язково спробуйте! Вишню переберіть. Відкиньте хвостики. Промийте.

Вишневе варення 5-хвилинка готується у 3 заходи

У каструлю влийте воду, всипте цукор. Алюмінієвий посуд у жодному разі не використовуйте. Потрібен виключно емальований або з нержавійки. Поставте на плиту й починайте розігрівати на середньому вогні, постійно помішуючи. Цукор має розчинитися повністю. Додайте ягоди. Дочекайтеся, поки вишні закиплять.

Вишневе варення 5-хвилинка готується у 3 заходи

Прикрутіть вогонь до мінімуму. Витримайте 5 хвилин. Після цього зніміть каструлю з вишнями з плити. Залиште до повного остигання. Потім процедуру повторіть. Доведіть до кипіння на середньому вогні й проваріть на повільному протягом 5 хвилин.

Вишневе варення 5-хвилинка готується у 3 заходи

Коли вишні прохолонуть удруге, ще раз поставте на плиту й варіть 5 хвилин після закипання. Розкладіть готове вишневе варення по стерильних слоїках та закрутіть кришками. Коли банки прохолонуть, перенесіть їх у місце постійного зберігання. Там має бути холодно й сухо.

Якщо не любите занадто солодке, можете зменшити кількість цукру до 800 г або й до 600 г. Але в такому разі варення не буде надто густим. Приготування варення ось такими способом із проміжками для настоювання дозволить зберегти якомога більше вітамінів у готовому продукті, а ще дозволить сиропу загуститися.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.