Скільки не зроблю малинового желе влітку, все одно взимку буде мало: готую без желатину, застигає як камінь

Коли вдосталь наїлися малини, надлишки можна законсервувати на зиму. Малинове желе можна приготувати, не додаючи желатин. Узимку буде справжньою знахідкою до млинців чи оладок.

Вам знадобиться:

  • 1 кг малини;
  • 500 г цукру;
  • 100 мл води.
Густе малинове желе без загущувачів

Щоб приготувати густе желе з малини, знадобляться тільки ягоди, цукор та трішки води. Банки й кришки попередньо простерилізуйте. Малину переберіть та промийте під краном за допомогою друшляка.

Перекладіть ягоди в каструлю. Залийте холодною водою. Бажано не брати її з-під крана. Візьміть фільтровану чи бутельовану. Поставте місткість на плиту. Доведіть до кипіння й проваріть 3 хвилини, час від часу перемішуючи та знімаючи піну, що утворюється.

Густе малинове желе без загущувачів

Перетріть варену малину крізь металеве сито. Так готове желе вийде однорідної консистенції. Поверніть малинову масу на плиту й уварюйте, щоб об’єм зменшився на 40%. Зважте ягоди. Додайте рівно стільки ж цукру, скільки заважить малина.

Густе малинове желе без загущувачів

Перемішайте. Доведіть до кипіння й проваріть 5 хвилин. Коли малинова маса прохолоне, знову поставте на плиту. Ще раз проваріть 5 хвилин після закипання. Тепер можете розлити джем по слоїках.

Густе малинове желе без загущувачів

Кришками не закривайте. Залиште у такому вигляді на 2 дні. Має утворитися щільна кірочка. Переверніть банку. Вміст не повинен витікати, має триматися купи. Закрутіть стерильними кришками й поставте в прохолодне місце, де малинове желе зберігатиметься до настання холодів.

Можливо, вам видасться, що цукру занадто багато. Але якщо відійдете від рецепта й додасте менше, желе не застигне й не набуде щільної консистенції. Варіть теж суворо по 5 хвилин на слабкому вогні. Якщо залишите на плиті надовго, переварена малина втратить приємний колір.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.