Додаю до аґрусу один інгредієнт з городу й отримую варення ідеального кольору: такої смакоти багато не буває

Щойно достигає аґрус, треба збирати плоди й братися до приготування варення. Якщо додати вишневе листя, вийде просто королівський смарагдовий відтінок солодощів.

Вам знадобиться:

  • 1,5 кг аґрусу;
  • 1 кг цукру;
  • 20 листочків вишні;
  • 2 скл. води.
Варення з аґрусу та вишневих листочків

Щоб отримати з аґрусу гарне смарагдове варення, доведеться нарвати в садку листочки вишні. Ягоди мають бути зеленими, що трішки не достигли. Лише у такому разі отримаєте насичений зелений колір.

Вишневі листочки потрібні не лише для яскравості варення, але й для смаку. Тож можете навіть додати трішки більше. Аґрус промийте під проточною водою. Відкиньте ягоди на друшляк.

Варення з аґрусу та вишневих листочків

Коли вода повністю відійде, за допомогою манікюрних ножиць відріжте хвостики з обох боків. Англійською булавкою проткніть кожну ягідку та дістаньте кісточки. На це піде найбільше часу.

Зважуйте аґрус лише тепер. Його повинно бути в півтора раза більше, аніж цукру. Вишневі листочки промийте та відкиньте на друшляк. Коли просохнуть, додайте їх до аґрусу. Залийте фільтрованою водою. Залиште на 5-6 годин для настоювання.

Варення з аґрусу та вишневих листочків

Відкиньте аґрус із листям на друшляк. В принципі, вишні вже виконали свою функцію, тож можна більшість із них відкинути. У воду, в якій настоювали ягоди, додайте цукор. Поставте на слабкий вогонь. Доведіть до кипіння, постійно помішуючи.

Після закипання проваріть 2 хвилини. Додайте аґрус разом із листям. Вогонь вимкніть. Залиште на 2-3 години. Подібна методика дозволить плодам зберегти колір, не розваритися та рівномірно просочитися сиропом.

Варення з аґрусу та вишневих листочків

Знову поставте каструлю на невеликий вогонь. Доведіть до кипіння. Пінку зніміть. Вимкніть і зробіть перерву на 5-6 годин. Ще раз розігрійте, а після закипання залиште на 5-6 годин.

Проваріть 2 хвилини й відразу ж розкладіть по сухих простерилізованих банках. Закрийте кришками. Зберігайте в холодильнику. Якщо хочете тримати у коморі, тоді закрутіть металевими кришками.

Популярне

Схожі статті

“Не лише співали, але й кумували”: чи спілкуються нині кума Ауріка Ротару з кумом Іво Бобулом

На початку співочої кар'єри Ауріка Ротару якийсь час мешкала у Чернівцях. Там і потоваришувала з Іво Бобулом. Щобільше, навіть стала хрещеною мамою доньки артиста.

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.

Акторка “Дизель шоу” Яна Глущенко неабияк здивувала, з ким відпочиває на морі: “Дідусь – то мій хахаль”

Яна Глущенко з "Дизель шоу" знову навідалася до Болгарії. На цей раз узяла з собою синочка Тамерлана. А ще поряд сивочолий чоловік, якого фани визначили як "хахаля" гумористики.