“Заморожую сливи так, що всі думають, неначе вони свіжі”: дарую рідним шматочок літа холодною зимою

Будь-який сорт сливи можна без особливих проблем заморозити на зиму. Тож протягом усього року зможете ласувати смачними соковитими плодами. Порадуйте домашніх обов'язково.

Вам знадобиться:

  • 1 кг слив.

Щоб заморозити сливи на зиму, обирайте солодкі стиглі плоди. М’якуш має бути щільним, а шкуринка кислуватою. У таких фруктів дуже зручно видаляти кісточку. Переберіть сливи, видаліть хвостики.

Як правильно заморозити сливи

Промийте під проточною водою. Робіть це ретельно, щоб прибрати забруднення. Відкиньте сливи на друшляк, щоб уся вода зійшла. Зайва волога завадить заморожуванню – утвориться іній.

Невеликим ножем зробіть на сливах вертикальні надрізи. Тільки дуже акуратно, щоб не порізати руки. Розверніть половинки в протилежні боки одна від одної. Так легко видаляється кісточка.

Як правильно заморозити сливи

Кісточки відкиньте. Шкуринку знімати не обов’язково. Але якщо для вас це принципово, можете зняти. Можете нарізати сливи на часточки або залишити половинками. Розділіть фрукти на приблизні порції.

Як правильно заморозити сливи

Кожну купку складіть у пакет для заморожування. Кладіть так, щоб вони не злиплися, а між сливами залишалися проміжки. Можете складати у контейнер. У морозильній камері має бути температура -18 градусів або нижче.

Як правильно заморозити сливи

Бажано використати фрукти протягом пів року. Викладайте на поличку в морозильній камері, де зберігаються ягоди, гриби, овочі. Під час розморожування сливи практично не втрачають своїх властивостей.

Якщо додавати у випічку, то ніхто не втямить, що сливи морожені, а не свіжі. Можете наклеїти на кожен пакетик етикетку, вказавши, що й коли заморожено. Тільки пишіть олівцем, бо чорнила можуть розтектися.

Популярне

Схожі статті

“Не лише співали, але й кумували”: чи спілкуються нині кума Ауріка Ротару з кумом Іво Бобулом

На початку співочої кар'єри Ауріка Ротару якийсь час мешкала у Чернівцях. Там і потоваришувала з Іво Бобулом. Щобільше, навіть стала хрещеною мамою доньки артиста.

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.

Акторка “Дизель шоу” Яна Глущенко неабияк здивувала, з ким відпочиває на морі: “Дідусь – то мій хахаль”

Яна Глущенко з "Дизель шоу" знову навідалася до Болгарії. На цей раз узяла з собою синочка Тамерлана. А ще поряд сивочолий чоловік, якого фани визначили як "хахаля" гумористики.