Куди пропала Вєрка Сердючка? Андрій Данилко відповів: “Не переживайте, Вєрка скоро повернеться, чекайте “

Author name 8 Січня 2021 в 23:01

Поділитися статтею

Вєрка Сердючка / Андрій Данилко
Вєрка Сердючка / Андрій Данилко

Цього року артистові Андрію Данилку, більш відомому в амплуа всіма улюбленої Вєрки Сердючки, виповниться 48 років. Сердючка – найпопулярніша особа 90-х і 2000-х.

У такому віці для багатьох представників естради сцена вже залишилася позаду, або розквіт кар’єри тільки починається. Сама Вєрка належить до тих зірок, попит на яких «вічний», і хіти нульових в її виконанні досі залишаються вкрай популярними. Але Данилко від постійної уваги і «лицемірства» вже давно втомився. Після участі в проекті «Х-фактор» в якості члена журі він надовго зник з радарів, поки не з’явився тільки в кінці 2020 року – і то, лише з новинами та перевипуск.

Вірка Сердючка
Вірка Сердючка

У жовтні вже минулого року у Сердючки вийшов новий міні-альбом – в ньому співак зібрав улюблені пісні у виконанні Вєрки, знову приміряв заради публіки сценічне амплуа і заблищав в колишньому образі. Однак такий вчинок він пояснив «бажанням порадувати всіх шанувальників її творчості», а не повноцінним поверненням до ролі Вєрки Сердючки. Проте, численні фанати були щасливі. Нехай хіти знаменитості і не набридають навіть після десятиліття випуску, нової музики від неї зачекалися.

Вєрка Сердючка з мамою
Вєрка Сердючка з мамою

Але що ж все-таки стало причиною тривалої паузи, під час якої Данилко повністю пішов з українського шоу-бізнесу?

Спочатку до нервового виснаження довели божевільні графіки (Андрій завжди був працьовитим і «безвідмовним» в плані виступів), потім зі сцени потіснила молоде покоління «нахабних і проплачених батьками» артистів. Коли довелося працювати з ними в рамках Х-фактора, Данилко швидко зрозумів, що знайти спільну мову з тими, хто бачить в музичному ремеслі тільки гроші, він не зможе. Він переглянув своє рішення залишитися в журі, відмовився від ролі наставника і пішов переосмислювати вже своє ставлення до роботи – чи варто вкладати душу в проекти, якщо вони не так цінуються?

Андрій Данилко
Андрій Данилко

Такий стан довело співака до депресії – спочатку він безуспішно лікував нерви, а потім довелося піклуватися і про здоров’я в цілому. Все-таки професія артиста вимагає не тільки таланту, а й повної самовіддачі, в тому числі і фізичної витривалості.

Андрій Данилко та Інна Білоконь
Андрій Данилко та Інна Білоконь

Ось роки нещадних концертів один за іншим позначилися на самопочутті музиканта, і Данилку довелося обмежити виступи зовсім. Тільки в 2018 він обережно повернувся до приватних заходів: знову повернувся на корпоративи і весілля, а в 2020 знайшов сили на міні-альбом. Зараз його стан, судячи з усього, трохи покращився, що і радує всіх передплатників.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею