Хрещениця Ірини Білик зворушливо привітала її з днем народження (Відео)

Author name 6 Квітня 2020 в 22:04

Поділитися статтею

Аліна Гросу
Аліна Гросу

Українська співачка Аліна Гросу переспівала популярну пісню Ірина Білик “Н.А.Р.К.О.Т.И.К.И.”. В такий спосіб вона привітала з днем народження свою хрещену маму.

Аліна Гросу презентувала нове відео 6 квітня. Дату релізу вона обрала невипадково, адже саме у цей день свій ювілей відзначає поп-діва української естради, її хрещена мати Ірина Білик.

Ірина Білик і Аліна Гросу

Молода артистка переспівала хіт 90-х “Н.А.Р.К.О.Т.И.К.И.”. За словами хрещениці, ця пісня – одна з найбільш суперечливих у репертуарі Ірини, тому вона зупинила свій вибір саме на ній.

«Я приготувала сюрприз на честь її дня народження. Це особлива пісня, свого часу вона викликала багато суперечок. Я не шукаю легких шляхів — і тому дала нове життя саме цієї композиції».

Співачка додала, що їй було важко працювати на знімальному майданчику кліпу на пісню  “Н.А.Р.К.О.Т.И.К.И.”.

«Мені, людині, яка не вживає жодних наркотичних речовин, було досить складно показати в кліпі іншу реальність. Чим закінчилася моя спроба доторкнутися до одного з головних питань, що гостро стоять у сучасному світі, дивіться в моєму новому відео».

Як зізналася Аліна, у них з Іриною – особливий зв’язок: «Нас дуже багато що пов’язує. Ірочка, можна сказати, відкрила мені дорогу до шоу-бізнесу та подарувала багато гарних пісень», – відверто розповіла артистка.

Нагадаємо, що 6 квітня Ірині Білик виповнилося 50 років.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею