Ірина Білик вперше розказала про зради

Author name 6 Квітня 2020 в 22:04

Поділитися статтею

Ірина Білик
Ірина Білик

Співачка Ірина Білик 6 квітня відзначила 50-й день народження. У день ювілею вона дала ексклюзивне інтерв’ю для журналістів програми «Життя відомих людей», що виходить на телеканалі «1+1». Вона відверто розповіла про подробиці свого особистого життя.

Співачка завжди користувалася популярністю у чоловіків. Про це свідчить кількість її романів, чутки про які то з’являються, то зникають у медіа.

Свого часу шанувальники артистки стежили за тим, як ділові стосунки Ірини та її продюсера Юрія Нікітіна перетворюються на сімейні. Робота звела артистів, і вона ж їх розлучила. За постійними концертами та турами закохані почали віддалятися один від одного. Після розставання вони залишилися партнерами у шоу-бізнесі.

Білик і Нікітін

Свого першого сина співачка народила від іншого чоловіка – манекенника Андрія Оверчука. Пара обвінчалася, але офіційно не оформила стосунки. Через три роки спільного життя, вони розійшлися.

Ірина Білик і Андрій Оверчук

«Він зраджував мені. Він і зараз живе з жінкою, з якою зраджував мені.  Я зі всіма спілкуюся, контролюю, щоб батько надовго не пропадав. Але я думаю, що він рідко бачиться з сином, мало допомагає. Це його право, я не ображаюся», – зізналася артистка.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею