Шанувальники Сєдакової стурбовані її зовнішнім виглядом

Author name 14 Квітня 2020 в 07:04

Поділитися статтею

Анна Сєдокова
Анна Сєдокова

Нещодавно співачка Анна Сєдакова заявила, що змушена лікуватися від кропив’янки. Вона навіть оприлюднила сторис в соціальній мережі Instagram, де лежить під крапельницею. Зірка також показала фанатам, як постраждала її шкіра від захворювання, з яким вона бореться не вперше. На відео Аня з яскравим макіяжем, втім навіть він не допомагає приховати стан її шкіри. Навпаки – […]

Нещодавно співачка Анна Сєдакова заявила, що змушена лікуватися від кропив’янки. Вона навіть оприлюднила сторис в соціальній мережі Instagram, де лежить під крапельницею. Зірка також показала фанатам, як постраждала її шкіра від захворювання, з яким вона бореться не вперше.

На відео Аня з яскравим макіяжем, втім навіть він не допомагає приховати стан її шкіри. Навпаки – яскрава помада лише відтіняє її блідий колір.

Сєдакова в прямому ефірі

Артистка запевнила фанатів, що почуває себе значно краще. І тепер вона готова проводити більше часу із сином Гектором. Нагадаємо, що Анна разом із молодим обранцем Янісом Тімма та дітьми перебуває на карантині у себе в будинку.

Поділитися статтею