Ведучого “Голосу країни ” Славу Дьоміна помітили в рожевому жіночому вбранні: після розлучення подався до крайніх заходів?

Author name 22 Травня 2021 в 12:05

Поділитися статтею

Слава Дьомін
Слава Дьомін

Славу Дьоміна знає вся країна. Він відмінно зарекомендував себе на радіо “Люкс фм “, а потім виявив свій талант на вокальному шоу “Голос країни “.

Слава Дьомін. Герой цього матеріалу – яскравий ведучий і шоумен. Звичайно ж, головним проектом в його життя залишається робота на радіо, але і крім нього артист активно знімає інтерв’ю для програми “Слава + “.

Ані Лорак і Слава Дьомін
Ані Лорак і Слава Дьомін. Фото взято на просторах мережі.

Але і в реальному житті шоумен не перестає дивувати. Слава веде свій особистий Інстаграм-блог, де показує своє життя. Нещодавно він буквально приголомшив фотографією в рожевих колготах і на підборах. У такому вигляді Дьомін не посоромився пройтися по центру нашої столиці.

Спочатку шанувальники вирішили, що це просто Слава програв спір, але потім все зрозуміли, що це просто п’ятнична жарт.

У коментарях прихильники оцінили гумор артиста і написали:

  • Хороший!
  • Треш …
  • Це зробило мій день!

А що ж на особистому фронті у такого яскравого шоумена?

Виявляється Слава був у шлюбі, але стосунки не склалися. Після 13 років шлюбу пара вирішила розлучитися.

Слава Дьомін з екс-дружиною. Фото взято на просторах мережі.

Цікаво, що незважаючи на розлучення, Слава продовжує спілкуватися з дружиною і навіть працювати з нею. Виховує спільного сина. З хлопчиком проводить багато часу і подорожує з ним.

Розлучився Слава як не банально через побутових проблем. Шоумен згадував, що з дружиною почав ремонт і саме він став причиною сварок і чвар.

Пів року пара намагалася врятувати відносини, але нічого не вийшло. Про свій вчинок шоумен не шкодує, адже зумів зберегти дружбу.

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею