Як виглядає пам’ятник Євгену Огиру, на який Тіна Кароль не пошкодувала коштів: зірка гідно вшанувала чоловіка

Євгенія Огіра немає вже ось 8 років. Проте, любов Тіни Кароль не дає пам'яті забути його. Подивіться, який пам'ятник спорудила поп-діва.

У житті Євгена Огіра було все: багатство, слава, гідна кар’єра і красуня дружина. Тим не менш, Господь забрав його душу. Ні гроші, ні зв’язку, на превеликий жаль, не змогли врятувати продюсера.

Тіна Кароль билася як риба об лід, що б Євген нарешті почав одужувати, але онкологія пересилила любов артистки. Огира не стало. Але пам’ять про нього до цих пір жива.

Тіна Кароль та Євген Огір - історія кохання
Тіна Кароль та Євген Огір. Фото взято на просторах мережі.

Поховали Євгенія на столичному кладовищі. Тіна примчала з виступу. Вона не хотіла їхати в Запоріжжя на концерт, але її чоловік наполіг.

Тіна Кароль та Євген Огір
Тіна Кароль та Євген Огір. Фото взято на просторах мережі.

Виявляється, землю на кладовищі для Євгена Огіра виділила мерія. Там добре знали про творчі заслуги Тіни і допомогли їй з похоронами.

Зараз спочиває Євгеній на Берковецькому кладовищі. Спочатку могилу продюсера прикрашав простий хрест і його чорно-біле фото. Тіна, як віруюча людина, не могла порушити традицію і поставити пам’ятник раніше року.

Могила Євгена Огіра. Фото взято на просторах мережі.

Через деякий час артистка вирішила спорудити хрест з білого мармуру – дуже естетично. Так само біля могили посадили хвойні вічнозелені дерева. Прикрасили пам’ятник безліччю кольором.

Могила Євгена Огіра. Фото взято на просторах мережі.

На пам’ятник пішло близько 20 тисяч гривень. Згідно з тодішнім курсом, він коштував близько 3 тисяч доларів. Прикрашений хрест, звичайно ж рятівником.

Схожі статті

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?

Неймовірно пухкий бісквіт на газованому лимонаді: треба стакан напою, пару яєць і ульотний десерт готовий

Вважаєте, що перепробували всю можливу випічку? А що до бісквіта, який готується на газованому лимонаді? Якщо чуєте таке вперше, то наш рецепт приємно здивує вас та ваші смакові рецептори.

Краще, ніж піца! Просто натріть картоплю: простий, швидкий, бюджетний і смачний рецепт відкритого пирога

Ця страва – щось середнє, між піцою та деруном з начинкою. Це дуже смачний і ситний відкритий пиріг, який просто готується і має неперевершений смак.