Наташа Корольова з мамою Людмилою здивували шанувальників яскравими образами

Author name 31 Травня 2021 в 21:05

Поділитися статтею

31 травня біля співачки Наташі Корольової був день народження. В честь цього вона виклала в мережу багато барвистих фото в новому урочистому образі. Поруч була і мама.

Виповнилося Наталі Корольової 48 років. Вона показала фото, на якому позує в суспільстві своєї 75-річної мами Людмили Іванівни Поривай. Незважаючи на те, що Людмила Іванівна значно старше своєї дочки, на свіжому фото їх буквально не відрізнити – вже дуже схожі на сестер або подруг.

Наташа Корольова розповіла, що їх з мамою часто порівнюють

Однак її це взагалі не напружує – свою не менше відому і яскраву матір вона теж дуже любить і з радістю проводить з нею час.

“Найчастіше хейтери в коментарях під постами не скупляться в епітетах від того, як я на неї схожа. А на кого я повинна бути схожа? Так я просто рада і щаслива бути схожою на свою маму! Адже вона у мене вогонь! “,

– заявила співачка в своєму мікроблозі в Instagram.

Дружина Тарзана також зазначила, що 75-річна мама Людмила Іванівна є для неї прикладом життєлюбства, відкритості, добра, креативу, порядності і професіоналізму.

Ігор Ніколаєв, Людмила Поривай, Наташа Корольова і її сестра Ірина
Ігор Ніколаєв, Людмила Поривай, Наташа Корольова і її сестра Ірина

Нагадаємо, восени 2020 роки сім’я Наташі Корольової і Тарзана стала приводом для бурхливих обговорень. Адже в мережі спливли подробиці того, що танцівник нібито оступився, і змінив своєї іменитої дружині. А потім про це дізналася вся країна. Наталя пробачила чоловікові таку помилку, і тепер вони продовжують жити разом без натяку на ті гучні скандали, що були раніше.

Зрада Тарзана: за що він вдарив коханку і пробачила його Наташа Корольова?

https://youtu.be/ze7p8JafbMw

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею