Анастасія Приходько розкрила головний секрет: доношувала речі брата і хотіла змінити стать – причина рішення

Публічні люди часто шокують сповідями про неприйняття себе. Анастасія Приходько поділилася власною історією.

Анастасію Приходько навряд чи можна назвати ніжною співачкою: ця жінка перенесла нелегке випробування в житті відносинами з чоловіком-абьюзером. Артистка, загартована сімейними драмами, так само сміливо стала громадської активісткою, коли агресія на сході України досягала межі.

Анастасія Приходько
Анастасія Приходько

Але найсильніші битви в житті Приходько були у неї з самою собою. Будучи юною дівчиною, Насті доводилося нелегко з прийняттям себе.

На своїй сторінці в Інстаграме співачка розповіла свою нелегку історію дорослішання.

“… я захотіла змінити стать. Я думала, що бути хлопчиком мені буде простіше: джинси, сорочка, коротка стрижка і вуаля! “, – поділилася спогадами Анастасія Приходько.

Співачка подумувала змінити стать.

Виявляється, Насті важко давалося сприйняття своєї зовнішності, адже ніхто з її родичем ніколи їй не говорив, що вона красива. Більш того, рідна бабуся Приходько наговорювала на внучку, коли та намагалася вбиратися: літня жінка дорікала майбутню зірку в тому, що вона вкрай вульгарно вбирається.

“Як зараз пам’ятаю цей скандал, коли замість речей старшого брата, які я доношувала, я одягла мамині модні ботильйони в школу, щоб виглядати красивою і коротке плаття, через якого бабуся назвала мене Профурсетка “, – розповіла Анастасія Приходько.

Тепер же жінка повністю позитивно ставиться до себе і закликає так само своїх шанувальниць цінувати себе.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?