Руслана Писанка вперше розповіла про свого тата: як виглядав і ким працював батько української легенди

Author name 21 Червня 2021 в 08:06

Поділитися статтею

Руслана Писанка
Руслана Писанка

Руслана Писанка присвятила публікацію свого батька. Зірка розкрила подробиці життя і стосунків з рідною людиною.

Руслана Писанка. Ця провідна стала справжньою легендою телебачення. Артистка була однією з небагатьох жінок у шоу-бізнесі, які пішли проти стандарту краси і довели, що пишні дами можуть бути не менш цікавими і талановитими в кадрі.

Руслана Писанка
Руслана Писанка

Провідна працювала в програмі прогнозу погоди, вела ранкові шоу, а так же кинула виклик цілій індустрії: у 2006 році Руслана пішла на шоу “Танці з зірками “. Фіналісткою не стала, зате показала жінкам, як потрібно боротися з комплексами.

Руслана Писанка та Микола Коваленко, а також Наталя Могилевська та Влад Яма в першому сезоні шоу Танці з зірками
Руслана Писанка та Микола Коваленко, а також Наталя Могилевська та Влад Яма в першому сезоні шоу Танці з зірками

Незважаючи на свою значимість на телебаченні, Писанка досить приховано веде діалог з фанатами. Вона мало що публікує в своїх соціальних мережах, але в честь Дня батька вирішила розговорився.

Папа Руслани Писанки

Разом з історією про тата, ведуча розкрила своє справжнє прізвище. Правда, вона мало відрізняється від сценічної. Змінилося тільки закінчення “про ” на “а “.

“Моєму татові Писанко Ігорю Миколайовичу сьогодні виповнилося б 80 років. Пишаюся! Він був оператором-хронікером. Знімав при -50 і при +70. Його ексклюзивні кадри з війни в Афганістані, з палаючої Чорнобильської АЕС, з В’єтнаму, Лаосу, Ємену, США, всіх республік колишнього Союзу від Ізмаїла до Сахаліну, від Алтаю і до маленького Космача в Карпатах “, – зворушливо написала Руслана.

За словами артистки багато хто навіть не здогадуються, що використовують архівні кадри зняті її батьком. Найголовніше, чого навчив тато – це любити людей.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею