Тіна Кароль розповіла чому на річницю вінчання з чоловіком виїхала з країни: “Я хочу закохатися, розквітнути “

У 27 років Тіна Кароль овдовіла. У неї залишився на руках маленьких дитина і купа запитань про майбутнє. Але, схоже, поп-діва готова вже рухатися далі.

15 червня 2008 року Тіна Кароль та Євген Огір стали офіційно парою перед Господом. Вони обвінчалися, тим самим підтвердивши, що їх любов – непорушна.

Тіна Кароль з чоловіком Євгеном Огіром
Тіна Кароль з чоловіком Євгеном Огіром

Але щастя тривало недовго: через 5 років шлюбу стало відомо, що у Євгена є невиліковна хвороба, впорається з якої не змогли навіть найкращі лікарі. Він покинув цей світ в 2013 році.

Могила Євгена Огіра. Фото взято на просторах мережі.

Молода вдова Тіна досі зберігає пам’ять про улюбленого, але на 13-ту річницю вінчання не пішла на кладовище поминати коханого. Кароль вирушила блищати перед камерами в Казахстан. Там же в Алмати, співачка дала велике інтерв’ю місцевому каналу.

Піти від питань про чоловіка співачка не змогла. Журналістка запитала про настільки несподіване рішення в пам’ятну дату виїхати в іншу країну.

Тіна розповіла, що пам’ять улюбленого шанує і пам’ятає, що Євген завжди хотів, щоб його дружина не страждала і плакала, а розвивалася і йшла далі. З собою Кароль взяла обручки, а так же згадала 15 червня чоловіка.

Цікаво, що навіть в останні дні життя Євген свідомо відправляв Тіну виступати на концертах, що б талант жінки не пропадав.

Тіна Кароль на інтерв’ю в Казахстані

Так само журналістка запитала, що означає для Тіни “поступово оживати “. Кароль чесно поділилася своїми роздумами:

“Це досить гостре питання … Я хочу закохатися – не знаю, не хочу. Чого я хочу? Розквітнути, напевно. Відчути повну силу себе як жінки “

 

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?