Тоня Матвієнко вперше розповіла, як над її родиною насміхаються люди

Українська співачка Тоня Матвієнко вперше розповіла про ставлення до насмішок і Хейта в соціальних мережах.

Тоня Матвієнко розповіла про жахливу історію, яка трапилася з її сім’єю в минулому році:

«Останнє пам’ятаю, як в 2019 році, поки я була за кордоном з чоловіком, старша дочка Уляна підстригла молодшу – Ніну, без мого дозволу. Це був жах! Я приїхала, а вона каже: «Ой, мама, я сподіваюся, ти не будеш знімати кліп з Ніною?» А я як раз збиралася знімати! Ну, ми зняли кліп, але більше не на пісню і не на Ніну звертали увагу, а на мене – як я могла так жахливо підстригти дитини!».

Незважаючи на такий ажіотаж навколо особистого життя, Тоня Матвієнко продовжує в соціальних мережах найчастіше публікувати особисті фотографії.

Родина Матвієнко

Зірка зізнається, зараз вона активно розвиває свою сторінку в Instagram, адже мріє дійти до гідної кількості лайків. Як правило, саме приватне привертає найбільшу увагу шанувальників, але й хейту.

Тоню дуже ображає така реакція і втручання в життя, але з цим нічого не можна вдіяти. Поки зірка не готова зважитися на ще одного малюка – все через людей, які кидаються на її новини.

А ось до онуків  від старшої дочки Улі Тоня Матвієнко готова. Вона була б рада, якби 21-річна дівчина завагітніла. Уляна вже кілька років у відносинах з хлопцем Єгором, і навіть живе з ним у цивільному шлюбі в будинку зоряної мами і бабусі.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Швидкий салат з буряка, який можна приготувати, якщо гості вже на порозі

Цю новину нам надав проект «Ранок з Україною», який виходить у будні на телеканалі «Україна».

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський зробив фото з творцем Facebook Марком Цукербергом. Що він цим хотів сказати?

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.