Незважаючи на зламану ногу, Олена Кравець вийшла на сцену: фанати захопилися мужністю зірки

Author name 18 Липня 2021 в 18:07

Поділитися статтею

Олена Кравець
Олена Кравець

Олена Кравець недавно поскаржилася, що зламала ногу. Але переривати свою творчу діяльність через хворобу зірка не хоче.

Олена Кравець. Героїня цього матеріалу стала дуже популярною завдяки роботі в проекті “Вечірній квартал “. Актриса – єдина жінка в колективі гумористів. Як і більшість артистів шоу, Лена з Кривого Рогу.

Володимир Зеленський і Олена Кравець
Володимир Зеленський і Олена Кравець

Уже багато років Кравець не йде зі сцени. Крім “Кварталу “, гумористка так само займається іншими не менш значущими проектами. Але в цьому році у неї повністю змінилося амплуа: зірка стала ведучою нового інфотеймент-шоу “Твій день “.

Але ось біда – в розпал роботи артистка зламала ногу. Вийшло все дуже дивно: Олена розповідала, що одягала штани і, заплутавшись у них, невдало впала, пошкодивши ногу.

Але Олена не сумує, адже хвороба не вибила її з колії. Колеги по шоу “Твій день ” з нетерпінням чекали повернення артистки, а команда “Вечірнього кварталу » не скасувала її участі в шоу. По-хорошому, знаменитість могла взяти лікарняний.

Шанувальники “злили ” в мережу відео, де артистка з хворою ногою вже виступає на сцені. Для Олени облаштували диван, де вона, як завжди, блискуче брала інтерв’ю у зірки.

Кравець щиро посміхається і не перестає жартувати. Стилісти спробували замаскувати гіпс. На Олені червоний брючний костюм вільного крою. Доповнили образ стильним взуттям без п’яти.

Артистка ще не встигла прокоментувати свою роботу на нових зйомках.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею