Ектор Хіменес-Браво розповів зворушливу історію про те, як йому довелося піти з дому: все через батьків

Ектор Хіменес-Браво - знаменитий кухар, чиє ім'я відоме всьому світу. Виявляється, шлях до слави цієї зірки був тернистий.

Ектор Хіменес-Браво – обличчя українського шоу “Майстер-шеф “, відомий кухар, за чиї книги боролися домогосподарки. Зараз кулінар – авторитетна особистість в нашому шоу-бізнесі, з ним хочуть укладати рекламні контракти, запрошують на світські заходи. Але такий життя зірки була не завжди.

Микола Тищенко, Тетяна Литвинова і Ектор Хіменес Браво
Микола Тищенко, Тетяна Литвинова і Ектор Хіменес-Браво

Своєю зворушливою історією Ектор поділився на сторінці в Інстаграме. Виявляється, що Хіменес-Браво народився в досить бідній сім’ї. Він був наймолодшим, і поки його брати і сестри отримували освіту, йому доводилося допомагати матері на кухні. Такий досвід він прийняв з вдячністю, адже зрозумів, що кулінарія – це його покликання. Але вибір сина не прийняли батьки. Бути кухарем під час юності Ектора – означало бути бідняком.

“… Вони (батьки) дуже негативно сприйняти мій вибір і сказали, щоб я сам заробляв собі на життя, це змусило мене піти з дому.

Просто в ті роки, кухар вважався поганий професією, гірше нікуди. Так як тепер я не жив з батьками, я зняв куточок і матрац, на якому тільки спав “, – поділився своєю історією головний шеф телеканалу СТБ.

Після поневірянь, юнакові вдалося вступити в кулінарну академію. Із сотень бажаючих навчатися кухарському мистецтву, вибрали саме Ектора. Допоміг йому відмінно написаний тест, а так само практика в готелі.

Популярне

Схожі статті

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.

У білосніжному костюмі з вишивкою: Олександр Усик приголомшив стильним образом перед поєдинком з британцем

Український боксер Олександр Усик приголомшив публіку костюмом з чорною вишивкою, який одягнув на пресконференцію перед поєдинком з Тайсоном Ф'юрі.