Олена Кравець розповіла, що змусило її вийти на сцену на милицях: “Я ще ніколи так не відчувала себе “

Олена Кравець переживає непростий період в житті: вона зламала ногу, але роботу не кинула.

З Оленою Кравець 1 липня сталася біда: артистка зламала ногу. Сталося все досить несподівано. Зірка збиралася на роботу і, надягаючи штани, невдало впала.

Проте, навіть така проблема не зупинила Кравець від зйомок. На черговому концерті “Вечірнього кварталу ” артистку побачили на сцені в гіпсі. Навіть диван принесли Олені для зручності.

Олена Кравець

Шанувальники високо оцінили професіоналізм зірки і нарекли її справжньою артисткою. Але своїми емоціями з приводу виступу Олена змогла поділитися тільки з Катею Осадчою. Знаменитість вперше розповіла, чого їй коштувало виступити в такому стані.

За словами Олени, вона не може собі дозволити більше пропускати виступу колективу. Справа в тому, що в минулому році їй не вдалося вийти на сцену з-за коронавируса, а раніше, 5 років тому, декрет мало не поставив хрест на кар’єрі.

“Ну що ж таке, що ж ти за актриса така? Я ще ніколи так не відчувала себе, ніколи не виходила на милицях на сцену. В колясці мій персонаж виїжджав, але на милицях немає, все колись буває вперше і, дай Бог, в останній раз “, – коментує зірка.

До речі, Олена працює зараз над ще одним проектом. Вона стала ведучою шоу “Твій день “. Саме там вона вперше і повідала про свою біду з ногою. Колеги пообіцяли чекати актрису. Відмовлятися і там від роботи в ім’я хвороби Кравець не планує.

Популярне

Схожі статті

Кекс зі стиглих бананів: з цим рецептом я перестала купляти магазинні булки. На аромат збігся весь підʼїзд

Банановий кекс – це чудовий спосіб використати стиглі банани та приготувати смачний домашній десерт. Простий у приготуванні, цей кекс стане улюбленим у вашій родині та ідеально доповнить чаювання.

Після цієї вечері чоловік зробив пропозицію руки та серця друге: запечені курячі крильця в пікантній глазурі

Курячі крильця в томатно-медовій глазурі – це страва, яка вразить ваші смакові рецептори своїм насиченим смаком і ароматом. Вони підходять як для повсякденного вечері, так і для святкового столу.

З’їдять за хвилину! Новий салат з капусти на кожен день і на свято – такий простий, а розлітається на ура

Простий, але дуже смачний салат з молодої капусти – те, що треба влітку. Рецепт – швидкий, а смак виходить неперевершеним. Весь секрет цього салату у незвичайній заправці.