Українські зірки, які назавжди переїхали жити в Росію

Author name 21 Квітня 2020 в 14:04

Поділитися статтею

Віра Брежнєва
Віра Брежнєва

Серед зірок російського шоу-бізнесу багато українців. Хтось починав будувати кар’єру в сусідній країні, а хтось перші кроки до успіху робив на батьківщині. Для когось переїзд був тихим та спокійним, а у когось – скандальним та важким. Ми зібрали список українських популярних артистів, які сьогодні живуть у Росії.

Дочка Ольги Сумської Антоніна навчалася в театральному училищі імені Щукіна. В 2017 році мама розповіла, що дочка збирає документи для отримання російського громадянства. Нині акторка живе та працює в Росії
Віра Брєжнєва народилася на Дніпропетровщині. Розпочинала свою кар’єру у групі Віа Гра. Нині вона сольна виконавиця, живе та працює у Росії.
Співачка Йолка переїхала до Росії  ще в 2004 році, але з’являлася з концертами і в Україні. Після Революції Гідності вона стала зіркою виключно російської естради.
Найгучнішими скандалами супроводжувався переїзд до Росії Ані Лорак. Там вона активно бере участь у концертах, телевізійних шоу, співає з російськими колегами та отримує премії і нагороди.
Колишня солістка українського жіночого гурту ВІА Гра Анна Сєдокова народилася у Києві. Зараз Аня живе та працює в Росії. Вона не лише співає, а також є ведучою російських проектів.
Джиган народився і виріс в Одесі. Там він і познайомився з Тіматі, який запропонував йому контракт. Так Джиган переїхав до Москви, а його кар’єра почала розвиватися під лейблом Black Star.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею