Могилевська наважилася розповісти про сварку з Потапом

Author name 3 Травня 2020 в 16:05

Поділитися статтею

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

Про це вона розповіла підопічному продюсера Олексію «Позитиву».

Українська співачка Наталія Могилевська дала інтерв’ю для YouTube-канала  «2POpodcast», ведучими якого є колишній учасник групи «Время и Стекло» Олексій «Позитив».

Під час запису вона відверто розповіла, як її образив колега по сцені Потап. Гучна сварка сталася на гумористичному шоу «Ліга сміху».

Артистку запросили на один із концертів проекту і вона вирішила зробити серйозну промову, що виходить за межі формату конкурсу. Тоді Потап вирішив пожартувати на зіркою, що її обурило.

Після ефіру співачка підійшла до Потапа, аби з’ясувати стосунки.

«Ефір закінчився. Цього вже ніхто не бачив і ніхто не знає. Я підійшла до Потапа і розповіла все, що я думаю про нього, його пісні, продюсерську роботу», – розповіла Наталія.

Вона також додала, що через цей інцидент не потрапила на вечірку.

«Не пішла на банкет, там улюблені друзі гуляли, всі пишуть: «Де ти?» А я через Потапа, через цю сварку не пішла. Я образилася. Прийшла додому, сіла й думаю: «Так, стоп! Якщо мене так ковбасить, значить у мене є якесь слабке місце». І ця ніч була поворотною для мене», – зізналася Могилевська.

Саме після цього скандалу вона вирішила працювати над власним почуттям гумору та стала одним із тренерів «Ліги сміху».

«Я завжди реагувала на тебе з побоюванням через цей твій гумор. Тому що ти хрін його знає , як мавпа з гранатою – ти пульнешь, а я не буду знати, що робити, коли вона полетить мені в голову. Зараз я дуже вдячна тобі! Для мене гумор – пін-понг, легкий, приголомшливий жанр», – сказала Наталія Потапу.

Наталія Могилевська та Потап

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею