Тоня Матвієнко проміняла Арсена Мірзояна на молодого та бородатого блогера: пара світиться від щастя (ФОТО)

Author name 22 Серпня 2022 в 15:08

Поділитися статтею

Фанати давно запідозрили, що у шлюбі Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна з’явились проблеми – сьогодні ж чутки лише підкріпилися.

Останнім часом ім’я Тоні Матвієнко не сходить зі шпальт ЗМІ. Сьогодні українська співачка та актриса поділилася справді важливою новиною – їй було присвоєно звання заслуженої артистки України.

Проте набагато частіше Матвієнко з’являється у новинах, які стосуються чуток з приводу її особистого життя. Шанувальники української знаменитості запідозрили, що останнім часом у її сімейному житті виникли проблеми. Дехто переживає, що шлюбу Матвієнко і Мірзояна скоро і зовсім прийде кінець.

Сьогодні мережею прокотилася нова хвиля чуток про можливе розставання – причиною стала невинна історія з Instagram, на якій Тоня Матвієнко щасливо обіймається з блогером Антоном Птушкіним.

Тоня Матвієнко та Антон Птушкін щасливі разом
Тоня Матвієнко та Антон Птушкін щасливі разом

Варто зазначити, що довгий час Тоня та Арсен підтримували стосунки на відстані. З початком повномасштабної війни росії проти України Матвієнко прийняла рішення тимчасово виїхати за кордон. Знаменитість жила у різних європейських містах, тоді як Мірзоян залишився в Україні та почав займатися волонтерською діяльністю.

Ще у квітні з’явилися перші чутки, які пара ніяк не коментувала. Пізніше Тоня випустила нову пісню під назвою “Жива вода”, яка лише підкріпила чутки про можливе розлучення.

У пісні Матвієнко співає про кризу у стосунках. Пізніше Тоня повідомила, що це частково автобіографічна пісня. Співачка вчасно додала, що така ситуація знайома багатьом українцям, яких розлучила війна.

Тоня Матвієнко закликала кожного шанувальника завжди пам’ятати, що у будь-яких стосунках можуть наступати складні моменти. Зірка нагадала, що завжди варто вірити у краще та боротися за стосунки.

Наразі Тоня вже повернулася до чоловіка, зробивши йому несподіваний сюрприз. Саме після повернення Матвієнко в Україну, подружжя таки вирішило прокоментувати чутки про розлучення.

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян прокоментували чутки про розлучення
Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян прокоментували чутки про розлучення

В ефірі ранкового шоу Матвієнко та Мірзоян заявили: “українська публіка їхнього розлучення не дочекається”.

Залишається лише здогадуватись, як складеться доля відомої української пари далі. Однак, завжди знайдуться уважні шанувальники, які помітять будь-які підозрілі деталі.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею