У сина Рудковської підозрюють серйозну хворобу

Author name 4 Травня 2020 в 13:05

Поділитися статтею

Яна Рудковська
Яна Рудковська

Відома блогер звинуватила в цьому Яну.

Нещодавно з’явилася інформація, що син Яни Рудковської та Євгенія Плющенка може бути хворим на синдром Аспергера. Відома блогер прокоментувала ситуацію, заявивши, що в цьому винна Рудковська.

Лена Миро пояснила, що зазвичай діти віку Олександра ведуть себе по-іншому: «Ні тобі істерик, ні скляного погляду з-під брів. Сидить, рівняння вже вирішує, а потім грає в теніс з великим задоволенням. Я впевнена, дітей потрібно народжувати в 18, а не від протухлих яйцеклітин, сперматозоїдів і сурогатних матерів».

Також Миро заявила, що категорично не згодна з методами виховання зіркової мами.

«Рудковська одну дитину віджала у рідної матері. Другого третує і садить в комору, і ось він, бідний хлопчисько, цілком ймовірно, що просто хворий. І лікують його не любов’ю і турботою, а дисципліною, яку легко сплутати з жорстокістю», – говорить інтернет-зірка.

 ""

Блогер впевнена, що в їхній родині Яна і Женя помінялися місцями: Плющенко не відрізняється твердістю характеру, в той час, як Яна тримає всіх в жортских рукавицях.

«Батько-соплежуй шкодує дитини, але що він зробить, якщо у них в сім’ї мужик – дружина?» – міркує Міро.

Новина про можливу хворобу Олександра Плющенко з’явилася в Telegram-каналі «НеМалахов». Це припущення висловив анонімний лікар-дефектолог. Він заявив, що хлопчик страждає від синдрому Аспенгера. Ця хвороба характеризується серйозними труднощами в соціальній взаємодії, а також обмеженим, стереотипним, повторюваним репертуаром інтересів і занять.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею