Як виглядає перша дружина Євгена Огіра, яка була до Тіни Кароль: до того, як зустрів своє кохання

Історія кохання Тіни Кароль та Євгена Огіра завжди вражала шанувальників до глибини душі – фанати із завмиранням серця спостерігали за ніжними почуттями. Однак до Тіни Кароль у Євгена вже була дружина.

Історія відносин Тетяни Ліберман та Євгена Огіра схожа на роман, який написав найзлісніший автор у світі – кохання красиво почалося і трагічно закінчилося. Познайомилися Тіна Кароль та Євген Огір на роботі – чоловік став продюсером молодої зірки.

До речі, пізніше Тіна Кароль згадає, що завдяки Євгену Огіру стала популярною – чоловік своїм коханням подарував їй крила та дозволив буквально злетіти, повірити в себе та стати знаменитістю.

На роботі у пари зав’язалися міцні стосунки, які незабаром переросли у шлюб, а також подарували коханим чудового сина, який після смерті Євгена став для Тіни Кароль єдиною опорою та підтримкою. Святкували весілля вони таємно – у Києво-Печерській лаврі, у колі найближчих людей.

Кохання було настільки трепетним і ніжним, що молоді не хотіли кричати про щастя на весь світ – вони насолоджувалися одне одним у тиші, що зробило їхній шлюб ще щасливішим.

Тіна Кароль та Євген Огір жили у казці
Тіна Кароль та Євген Огір жили у казці

Гарна історія незабаром підійшла до трагічного кінця – Євгену поставили смертельний діагноз, упоратися з яким у коханих не вийшло. Тіна Кароль поховала коханого і стала обличчям до суворої реальності, в якій, незважаючи на біль, треба крокувати вперед.

Однак, до того, як Євген Огір познайомився зі своєю любов’ю Тіною, чоловік мав ще одну дружину – Дарину Огір. Їхнє знайомство відбулось ще за часів навчання, молоді люди навчалися в одному закладі, де й почалося міцне спілкування.

Перша дружина Євгена Огіра Дарина Огір
Перша дружина Євгена Огіра Дарина Огір

Після закінчення навчання Дарина та Євген разом працювали на телеканалі “М1”, а крім того, як відомо, Дарина Огір працювала на телеканалі “Україна”. Спільних дітей у колишнього чоловіка немає, хоча по мережі гуляє чутка, що причиною їхнього розставання стала позашлюбна дитина Євгена.

Так, пишуть, що позашлюбного сина Огіра звуть, як і батька, Євген, а його мати, Надія, виховувала дитину завжди сама. Крім того, відомо, що після смерті Євгена Огіра, Надія подавала до суду із претензією на спадщину.

Тіні Кароль раптово довелося позиватися до жінки.

Сама ж Дарина Огір, за інформацією українських ЗМІ, наразі виховує доньку. Жінка поділилася в мережі, що це дитина від другого шлюбу, проте зараз Дарина самотня.

Схожі статті

Цей сніданок раз на тиждень готую обов’язково: тортилья з консервованою рибою + салат з грибами — на додачу

Девіз цього сніданку: "Максимально швидко, максимально смачно!" Пропонуємо вам дуже смачний рецепт зі звичайних продуктів для того, щоб зарядити свій організм енергією зранку й на весь день.

300 г м’ясного фаршу + лаваш: апетитні рулетики на сніданок, обід чи вечерю. Готую лише так, бо дуже смачно

Смачні рулетики з лаваша та м'яса дуже просто приготувати вдома. А для начинки можна взяти не лише м'ясний фарш, але й будь-які улюблені продукти.

Діти стали вчиться краще, щоб я частіше готувала цей десерт. А знайомі просять рецепт: простий торт “Пагорб”

Для приготування смачного десерту не обов'язково брати дорогі та складні продукти. Смаколик можна приготувати з найпростіших інгредієнтів. Сьогодні ми підготували рецепт шоколадного торта "Пагорб".