Вагітна онука Людмили Гурченко проживає в жахливих умовах: “Живе ніби на смітнику”

Людмила Гурченко є однією з найвідоміших артисток, народженою в СРСР. У жінки було шестеро чоловіків і шлюб із другим подарував їй чудову дочку, яка в майбутньому народила актрисі онуку – Олену, з якою сьогодні пов'язано безліч скандалів.

Режисер Олексій Герман вважав, що Людмила Гурченко випередила свій час і їй довелося все життя чекати, коли час наздожене її. Як казала сама Людмила, вона народилася в музичний час, а тому від неї завжди віяло музикою та яскравістю – з’являлася вона весь час у привабливих вбраннях. Талант Людмили подарував кінематографу сотні легендарних картин, проте індустрія не одразу зрозуміла, що стався прорив – такою була творчість Людмили Гурченко, уродженки Харкова.

Людмила Гурченко була геніальна рівно стільки ж, скільки і вільна у своєму творчому виразі. Акторка мала шестеро чоловіків, з одним з яких вона жила в громадянському союзі. Другий шлюб подарував Гурченко дочка, яка в майбутньому народить їй двох онуків. Онук Гурченко у юнацькому віці зв’язався з поганою компанією та почав вживати наркотичні засоби.

Незважаючи на вмовляння матері, Марії Корольової, юнак уже не зміг припинити і у віці 15 років, не дочекавшись приїзду лікарів, помер. Доля внучки Людмили Гурченко склалася найкращим чином, хоча ідеальним її життя назвати не можна. На даний момент Олена Корольова чекає на дитину, проте її вже колишній кавалер, дізнавшись про вагітність, відразу ж втік.

Внучка Людмили Гурченко виношує дитину у жахливих умовах
Внучка Людмили Гурченко виношує дитину у жахливих умовах

Зараз Олена Корольова проживає в самому центрі Москви – квартира дісталася зоряній онучці у спадок від бабусі. В одній квартирі з Оленою проживає її батько-пенсіонер та 14-річна дочка Таїсія. І, якщо раніше у подарованій бабусею квартирі панував порядок, чистота та благополуччя, то зараз журналісти прбачили просто найжахливіші умови.

Житлова площа, яку ріелтори оцінюють у 30 мільйонів рублів, неможливо назвати “жилою”. У квартирі біснує справжній безлад – на підлозі валяється брудна білизна, у мийці лежить місяцями немитий посуд.

Колишня дружина Прохора Шаляпіна відгукується про місце проживання зоряної онуки Людмили Гурченко не найпривітнішим чином. За словами Лариси Копенкіної, квартира Олени Корольової – це “справжній бомжатник”. Жінка розмірковує, що Олена там жити не може, а її майбутня дитина тим більше.

Якщо жінка живе у бардаку, значить у неї і в голові бардак. Так кажуть принаймні…

, – озивається про спосіб життя колишня Шаляпіна.

Схожі статті

І торта не треба! Шоколадний пиріг на воді та без яєць: ділюсь перевіреним пісним рецептом за лічені хвилини

Попри свій досить бюджетний склад, пиріг виходить смачним і ніжним, тому вартий уваги. Готується ця випічка неймовірно просто. Спробуйте, вам обов'язково сподобається!

Визнані за життя, та чи вшановані після? Де та як поховані відомі українці: Писанка, Ступка, Чапкіс та інші

За останні роки Україна втратила багато видатних артистів і культурних діячів, які відігравали значну роль у формуванні культурної спадщини країни. Вони стали справжніми символами свого часу.

Рецепт топової закуски на святковий стіл: груша, запечена з сиром. Вишукано й просто. Гості завжди у відпаді

Рецепт цієї закуски став вже топовим. Запечена груша завжди привертає до себе увагу поціновувачів не тільки смаком, а й показним виглядом. Отже, страва вишукана та святкова.