Надя Дорофєєва показала, як проводить час із дітьми Кацуріних: щаслива сім’я, тільки інша мама

Стосунки між колишніми друзями та нинішніми коханцями Надією Дорофєєвою та Михайлом Кацуріним стрімко розвиваються. Так, українська співачка поділилася знімками, на яких весело проводить час із дітьми коханого

Майже одразу після розлучення Наді Дорофєєвої та Вови Дантеса шанувальники зіркової пари почали підозрювати, що колишнє подружжя завело роман з кимось “на стороні”. Пізніше знаменитості почали ділитися цікавими фотографіями, на яких постійно з’являлися Даша та Михайло Кацуріни. Єдина цікава деталь – те, що Кацуріни з’являлися окремо одне від одного.

Тоді колишніх закоханих Дорофєєву і Дантеса почали підозрювати в романі з їхніми друзями. Чутки довго залишалися непідтвердженими, поки в один момент Наді не набридло “грати у хованки”. Коли Дорофєєва публічно зізналася, що крутить роман з Михайлом, всі пазли почали сходитися. Незабаром і Даша Кацуріна публічно зізналася, що зустрічається з Вовою Дантесом.

Нещодавно Надя Дорофєєва зізналася, що розлучення з Вовою обом далося дуже складно. Незважаючи на те, що вони дуже любили одне одного, продовжувати жити у статусі чоловіка та дружини не могли. Одного разу знаменитості усвідомили, що вони не більше ніж друзі одне для одного. Хоча жити разом їм було дуже комфортно, це було б несправедливо залишатися у шлюбі.

Так, після розлучення обидва знайшли “притулок” та підтримку у своїх друзях – сімействі Кацуріних, які майже в один момент з Дорофєєвою та Дантесом розлучилися. Незважаючи на те, що багато шанувальників не вірять у щирість почуттів між Вовою та Дашею, вони здаються дуже щасливими разом.

Надя та Мишко, у свою чергу, теж буквально світяться від щастя. Дорофєєва веде активне соціальне життя на особистій сторінці в Інстаграм. У своєму блозі українська співачка часто ділиться знімками, на яких виявляє почуття до нового коханого. Так, на останніх опублікованих кадрах Дорофєєва продемонструвала, як мило проводить час із Мишком та його дітьми.

Надя Дорофєєва продемонструвала, як проводить час із Мишком Кацуріним та його дитиною
Надя Дорофєєва продемонструвала, як проводить час із Мишком Кацуріним та його дитиною

На відео підписники змогли побачити, як на руках у Михайла Кацуріна сидить його молодший син. Однорічний Іван бавиться зі своєю іграшкою, пустушкою, а його батько мило піклується маленького сина. Імпровізована родина вирішила провести вечір у київському громадському закладі – саме там і знято опубліковане відео.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?