Нестерпні прізвиська українських зірок: Павло Зібров, Дядя Жора та інші зізнались, як їх обзивали в дитинстві

Нині українські знаменитості користуються неабиякою популярністю серед шанувальників. Втім, в дитинстві, як і у багатьох інших, в них були прізвиська, про які вони розповіли

Голлівудські зірки неодноразово розповідали про те, з якими образливими “кличками” від однолітків стикались в школі. Так, Джордж Клуні був “Франкенштейном”, адже в зірки був параліч обличчя. Джулію Робертс однокласники часто називали “Жабою” через виріз рота, а відома модель Розі Хантінгтон Уайтлі була “Пласкою” – через високий зріст та худорляву фігуру.

На щастя, українські зірки не стикались із настільки образливими чи надто жорстокими прізвиськами у своєму дитинстві. Втім, як і у багатьох інших дітей, у селебріті були “клички”. Знаменитості чесно (або майже чесно?) зізнались в тому, як їх називали в шкільні часи.

В’ячеслав Соломка

Слава Соломка мав не одне прізвисько в дитинстві – вони були пов'язані з ім'ям ведучого та з його фігурою
Слава Соломка мав не одне прізвисько в дитинстві – вони були пов’язані з ім’ям ведучого та з його фігурою

Відомий український телеведучий зізнався, що в шкільні часи в нього була не одна “кличка”. Артиста називали по-різному, а його прізвиська створювались на основі імені майбутньої зірки, а також його худорлявої фігури.

Так, Слава Соломка зізнався, що однокласники називали його наступним чином: Соломка-травка, Сєно, Солома, Соломінка. Втім, якщо фантазії у бешкетників було трохи більше, то розбишаки вирішували “перемкнутись” на статуру знаменитого ведучого. В’ячеслава Соломку називали Дрищем та Кощєєм Безсмертним.

Павло Зібров

Український співак зізнався, що в дитинстві його називали менш образливим, але доволі очевидним прізвиськом
Український співак зізнався, що в дитинстві його називали менш образливим, але доволі очевидним прізвиськом

Легендарний український співак зізнався, що в дитинстві однокласники та товариші вигадали йому “кличку” на основі прізвища співака. Так, артист зізнався, що його називали “Зеброю”, адже він – Павло Зібров. Схоже, що однокласники та товариші майбутньої зірки мали не надто хорошу фантазію або ж співак у школі нікого не ображав, а тому забіяки вирішували не мудрувати.

Дядя Жора

Дядя Жора розповів, що прізвисько з його дитинства стало його сценічним псевдонімом
Дядя Жора розповів, що прізвисько з його дитинства стало його сценічним псевдонімом

Вадим Мичковський розповів журналістам та шанувальникам, що на прізвисько, яке йому дали в дитинстві він ніколи не ображався. Артист зізнався, що дитяча кличка переросла в сценічний псевдонім.

Схожі статті

Пісочний пиріг з волоським горіхом і темним шоколадом: ароматний десерт на кожен день, який готую без зусиль

Приготування ніжного пісочного пирога з волоським горіхом і темним шоколадом. Для його приготування використовується ароматне пісочне тісто. Цей десерт ідеально підходить для чаювання.

Святкові рулетики зі скумбрії у духовці: від одного вигляду слинка тече, що вже казати про смак та аромат!

Ця страва настільки смачна, наскільки й красива. А коли ви відчуєте її аромат, то полюбите і будете готувати не тільки на свята, а й для родинної або романтичної вечері.

Відомі українські пари, у яких жінка значно молодша за чоловіка: не лише Полякова, а й Остапчук, KOLA й інші

Відомі українські артисти, які обрали собі життєвих партнерів із різницею у віці. Серед них: Віктор Павлік, Володимир Остапчук, Оля Полякова та інші.