Що відомо про четверту дитину у сім’ї Марічки Падалко та Єгора Соболєва: у ведучої “1+1” є падчерка

Марічка Падалко — популярна українська ведуча, яка віртуозно поєднала материнство та кар'єру. Втім, мало хто знає, що у цієї яскравої брюнетки є ще й падчерка. Як виховує знаменитість дочку свого обранця від першого шлюбу?

Марічка Падалко стала справжнім прикладом сучасної жінки, якій підвладно все: вона змогла стати зіркою телебачення, вдало вийти заміж та виплекати трьох чудових малюків, яких подарувала своєму коханому Єгору Соболєву. Втім, у тіні цього неймовірного успіху у всіх сферах життя лишилася одна єдина дівчина. І це дочка обранця ведучої, яка народилася у його першому шлюбі.

Марічка Падалко показала старшу дочку, якій виповнилося 14 років
Що відомо про четверту дитину у сім’ї Марічки Падалко та Єгора Соболєва

Що відомо про падчерку Марічки Падалко?

Знаменитість майже не згадує те, що у її родині насправді не троє, а четверо дітей. Її падчерку звати Аліса і вона нині веде самостійне життя. Дівчина стала студенткою, а з початком війни виїхала закордон. Відомо, що вона до 24-го лютого навчалася у найбільш престижному ВНЗ країни — Києво-Могилянській академії. Та чи продовжує свою науку зараз — не відомо.

Що відомо про четверту дитину у сім’ї Марічки Падалко та Єгора Соболєва

Судячи з публікацій і Інстаграмі, дочка Єгора Соболєва відзначається скромністю. На відміну від інших зіркових нащадків, її неможливо помітити на відео з вечірок чи неоднозначних заходів. Також зрідка вона показує і власні світлини. На рідкісних фото можна побачити, що Аліса виросла просто копією свого зіркового татка, тільки білосніжне розкішне волосся, скоріше за все успадкувала від мами.

Цікаво, що Марічка ніколи не зачепила кривим словом доньку Єгора Соболєва. Навпаки, у мережі є інформація, що з колишньою дружиною свого обранця вона змогла знайти спільну мову. Більше того, у неї ж питала, як спілкуватися зі свекром та свекрухою.

Нагадаємо, що ведуча “1+1” не вивозила своїх власних дітей з України. Якщо її падчерка повністю поринула у життя Західної Європи, то малюки Падалко перечекали лиху годину на Батьківщині. Знаменитість же лишалася взагалі працювати у Києві, поки її чоловік звільняв Київщину від окупантів. Єгор Соболєв і нині на передовій, поки вся родина з нетерпінням чекає на його повернення з фронту.

Схожі статті

Переможниця “МастерШеф-12” Валерія Матрохіна зізналася, чому не працює кухарем: “Інші мрії і цілі”

Валерія Матрохіна, після перемоги у відомому кулінарному шоу, розповіла, чому не працює кухарем. Дівчина поділилась, що розвивається в іншій сфері.

Знайшла рецепт в старому записнику: торт Наполеон як у дитинстві. Заварний крем до нього роблю з секретиком

Приготувавши Наполеон по цьому рецепту, ви більше ніколи не купуватиме цей торт в магазині. До вашої уваги рецепт швидкого, доступного і нереально смачного торта Наполеон.

Куди зник перший переможець шоу “Зважені та щасливі” хокеїст Микола Ворошнов: “У вас ожиріння 18-го ступеня”

Всі українці з захопленням спостерігали, як 180-кілограмовий Микола Ворошнов втратив половину ваги на шоу "Зважені та щасливі", здобувши перемогу. Дізнаймося, чим нині займається чоловік.