Ким до “Кварталу 95” працювали Євген Кошовий, Олена Кравець, Олександр Пікалов, Степан Казанін, Ірина Сопонару

Відомі українські актори не завжди користувались шаленою популярністю. Ким працювали знамениті гумористи до того, як здобули славу на сцені "Кварталу 95"?

Популярність ніколи не приходить несподівано – до неї потрібно прагнути та виконувати чіткий план дій. Відомі українські гумористи стали популярними не одразу після завершення університету. Отже, ким працювали актори “95 Кварталу” до того, як почали заробляти сценою?

Олена Кравець

Олена Кравець
Олена Кравець

Найвідоміша жінка “Кварталу” нічим не відрізнялась від середньостатистичного студента. У перервах між парами та репетиціями КВК Олена Кравець знаходила джерело додаткового заробітку. До того, як стати популярною артистка встигла побути в шкурі касира, бухгалтера у банку. Крім того, зірка працювала директором одного з криворізьких філіалів “Макдональдсу”.

Пізніше Олена Кравець також була ведучою телепрограми на радіостанції в рідному місті Кривий Ріг. Свого часу актриса була голосом “Радіосистеми”.

Євген Кошовий

Євген Кошовий
Євген Кошовий

До переліку професій відомого кварталівця входить дуже багато посад. Втім, всі з них пов’язані з творчою та акторською діяльністю. У юності майбутній артист здобув дві фахові освіти, а також навчився грати на саксофоні. Саме тому Євген Кошовий почав заробляти гроші своєю творчою діяльністю.

Знаменитість був і ведучим, і співаком, і гітаристом, і сценаристом, і актором. Варто припустити, що ймовірно Євген Кошовий багато чого не розповідав про своє професійне минуле.

Олександр Пікалов

Олександр Пікалов
Олександр Пікалов

За своє життя популярний український актор встиг приміряти багато ролей. Інженер за освітою ким тільки не був. Олександр Пікалов працював сторожем, двірником, був різноробочим на будівництві, а також був помічником дефектоскописта – людина, яка вишукує дефекти.

Степан Казанін

Степан Казанін
Степан Казанін

Актор “95 Кварталу” працював інженером, а також – економістом. Саме таку фахову освіту Степан Казанін здобув в університеті. Втім, після того, як артист познайомився з КВК, він зрозумів, що творчість – це його призвання.

До того, як він почав заробляти гроші сценою, Степан Казанін також працював телеоператором та журналістом у місті Тамбов, де народився.

Ірина Сопонару

Ірина Сопонару
Ірина Сопонару

Відома українська актриса – освічена та цікава людина. Першу освіту знаменитість здобула в стінах Чернівецького національного університету. Артистка стала магістром політичних наук. Пізніше Ірина Сопонару зрозуміла, що хоче пов’язати своє життя з творчістю та завершила театральну студію.

Сопонару також працювала фотомоделлю.

Популярне

Схожі статті

Найкраща підлива до каші та макаронів як у їдальні: 10 хвилин і все готово. З нею й м’ясо не потрібне

Смачна, насичена та з яскравим смаком – саме такою виходить підлива за цим рецептом. Скуштувавши її, важко повірити, що у цій підливі немає м'яса. Така підлива відмінно доповнить будь-який гарнір.

Діти-підлітки забороняють батькам викладати свої фото: як викручуються з ситуації Кухар, Мазур, Єфросиніна

Час спливає дуже швидко. Діти підростають і мають власну думку про те, що відбувається довкола. Деякі категорично забороняють матусям виставляти їхні фото в мережу, попри велику купу переглядів.

Подружка приїхала з Німеччини й навчила, як приготувати за 1 хвилину: ліниві пиріжки з лаваша і фаршу

Смачні соковиті і прості у приготуванні – саме такими є ліниві пиріжки з лаваша і фаршу. Їх можна готувати на сніданок або перекус. Такі пиріжки смачні, як у гарячому, так і в холодному вигляді.