Павлу Зіброву соромно святкувати, а колишня Кличка наряджає ялинку: як українські зірки готуються до 2023 року

Author name 15 Грудня 2022 в 16:12

Поділитися статтею

Українські зірки про святкування Нового року
Українські зірки про святкування Нового року

Цьогоріч святкувати Новий рік доволі важко та деколи навіть неможливо або ж неприпустимо. Розповідаємо про, як зустрічатимуть 2023 рік відомі представники українського шоубізнесу

2022 рік став для України по-справжньому важким роком виживання. Хоча початок 2022 був магічним та казковим, ледве не всі відчували, що зовсім скоро має статись щось дуже погане. Багатьох інтуїція, на жаль, не підвела. Попри повномасштабну війну та велике горе, зірки вирішили внести хоча б трішки радості у життя своїх родин. Розповідаємо про те, чи збираються знаменитості святкувати Новий рік та які різдвяні традиції зберегли.

Павло Зібров

Павло Зібров
Павло Зібров

У телепроєкті “Ранок вдома” український співак прокоментував свою професійну діяльність у часи війни. Так, артист пригадав, що раніше грудень завжди був “забитий” замовленнями на проведення корпоративів, проте зараз таких прохань нема. Співак наголосив на тому, що людям соромно зараз святкувати. Більш того, з міркувань безпеки люди відмовились від масових заходів.

Наталія Єгорова (Кличко)

Наталія Єгорова
Наталія Єгорова

Колишня дружина українського політичного та громадського діяча Віталія Кличка нині мешкає за кордоном. Так, знаменитість не розповідала про те, чи буде відзначати з сім’єю свято, проте показала, що вона з дорослими синами все-таки зберегла деякі різдвяні традиції. Так, маленька, але дружна родина, вирішила нарядити красиву ялинку.

Надя Дорофєєва

Надя Дорофєєва
Надя Дорофєєва

Нині обговорювати святкування та веселощі у медіапросторі неприпустимо. Саме тому у розповіді про Новий рік Надя Дорофєєва не розповідала, чи збирається святкувати настання 2023 року зі своїм новим бойфрендом. Натомість співачка пригадала про улюблені новорічні традиції. Зокрема зірка позаздрила тим, хто має змогу кожен Новий рік зустрічати у родинному колі, адже зі своїм рідними вона бачиться вкрай рідко. Крім того, зірка зазначила, що ні одне новорічне свято у неї не обходиться без салату з крабових паличок.

Святкувати Новий рік чи ні – поради психологів

Психологи дали поради щодо святкування Нового року
Психологи дали поради щодо святкування Нового року

За словами спеціалістів, збереження різдвяних і новорічних сімейних традицій може мати позитивний вплив на психіку та моральний стан кожного українця. Хоча цьогоріч важко уявити святкування Нового року в традиційному розумінні цього слова, науковці все-таки радять не забувати про звичні дрібниці, які можуть хоча б подумки віднести вас у минуле, коли кожен був щасливим.

Радість – одна з базових емоцій людини, і потреба в його відчутті у нас живе з народження

– зазначила психолог і наголосила на тому, що новорічні ритуали у часи війни особливо важливі для дітей.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею