Зірки розповіли, як ставляться до любощів з колегами: Полякова цілувала подругу, а Пономарьов соромиться дітей

Виявляється, в українському шоубізнесі є чимало прогресивних та сміливих зірок. Що наші знаменитості думають про любощі з колегами та публічні поцілунки? Цікава та приголомшлива відповідь

Українські зірки діляться на декілька таборів. Доки одні вражають та одночасно надихають шанувальників своєю відвертість та сміливістю, інші належать до консервативного типу людей. Втім, у шоубізнесі поважають та використовують ледве не всі способи стати популярними. Деякі знаменитості прокладають свій шлях до слави епатажними нарядами, а от інші дозволяють собі повну свободу – сміливі поцілунки навіть з колегами. Що про таку поведінку думають наші зірки?

Оля Полякова

Оля Полякова
Оля Полякова

Відома українська співачка заслужено належить до найпрогресивнішої категорії зірок. Так, Оля Полякова не вважає поцілунок з жінкою або навіть з колегою чимось неприйнятним. Зірка впевнена, що поцілунок – це цілком природно. Більш того, співачка зізнається, невинний цілунок з подругою траплявся в житті ледве не кожної жінки.

Олександр Пономарьов

Олександр Пономарьов
Олександр Пономарьов

Втім, не менш відомому українському співакові здається, що цілувати своїх колег, аби нагадати про себе таким епатажним чином – абсолютно неприйнятно. За словами артиста, він навіть не може собі уявити, як його діти спостерігали б за його “чуттєвим поцілунком” з іншим або іншою.

Надя Дорофєєва та Настя Каменських

Надя Дорофєєва та Настя Каменських
Надя Дорофєєва та Настя Каменських

Відома українська співачка та її колега Настя Каменських одного разу сильно вразили своїх шанувальників. Двоє заміжні на той час дівчини прямо на сцені продемонстрували глядачам, як треба цілуватись! Пізніше артистки зізнались, що це була не їхня ідея. Такий “перформанс” запропонував виконати Потап, але дівчата не стали відмовлятись.

Макс Барських і Світлана Лобода

Макс Барських і Світлана Лобода
Макс Барських і Світлана Лобода

Проте, деяким людям не вдається вкладати у поцілунок щось менше за палкі почуття. До цієї категорії людей належить і Барських. Ще під час знімання “Фабрики зірок” українському співакові було важко приховати почуття до знаменитої колеги Світлани Лободи. Одного разу Макс Барських не витримав та вирішив хоча б на сцені, ніби у продовження до так званого театрального виступу, поцілувати Лободу. Співачка не очікувала та намагалась швидко відійти від артиста.

Схожі статті

Смачно — не означає дорого: бабуся навчила готувати лимонні кекси з будь-яким варенням! Ділюсь секретом

Для приготування лимонних кексів потрібно мінімум часу та доступні продукти. Обов'язково спробуйте цей десерт і результат вас приємно здивує!

Виноградний пиріг, якого ви ще ніколи не куштували: соковитий та хрусткий, а аромат — просто неймовірний!

Домашній пиріг з такою начинкою стовідсотково сподобається вашим їдокам. Вони здалека відчують аромат цієї випічки та прибіжать у кухню, а коли оцінять, то ви будете змушені пекти його дуже часто.

Сім’я просить готувати щонеділі, бо дуже смачно: красивий та пухкий пиріг із маком і горіхами. Рецепт

Спробуйте приготувати неймовірно смачну випічку до чашки улюбленого чаю або кави. Цей рецепт для тих, хто бажає приємно здивувати своїх рідних.