Наших там більше, ніж здається: чому українські зірки обирають життя у США – Влад Яма, Alyosha, Аліна Гросу

Українські зірки, які живуть у США
Українські зірки, які живуть у США

Після початку повномасштабного вторгнення росії на територію України велика кількість населення вимушена була тимчасово чи навіть назавжди змінити своє місце проживання. До групи людей, які виїхали за кордон, належить і багато відомих діячів культури та мистецтва. Так, наприклад, чимало зірок переїхало жити до США. Окрім безпеки, що знаменитості знайшли у житті за кордоном такого, чого не зуміли віднайти вдома?

Влад Яма

Влад Яма живе у США
Влад Яма живе у США

Відомий український хореограф і суддя популярного шоу “Танці з зірками” ледве не в перші хвилини повномасштабної війни разом з дружиною та сином вирушив за кордон. Спершу шанувальники припускали, що артист залишить кохану та дитину в безпечнішому місці, а сам повернеться додому. Втім, сталось не як гадалось. Сьогодні Влад Яма і досі залишається у США, а причини відсутності не пояснює. Можна припустити, що артист проміняв совість та репутацію серед колег та публіки на умовну безпеку.

Alyosha (Олена Тополя)

Alyosha з дітьми живе у США
Alyosha з дітьми живе у США

Українська відома співачка та дружина не менш відомого музиканта Тараса Тополі Олена нині з дітьми мешкає в Америці. Так, знаменитість не приховує справжніх причин свого виїзду – вона турбується про безпеку дітей. Втім, зізнається Олена Тополя, вона не бачить свого життя у США та мріє якомога швидше повернутись до України.

Аліна Гросу

Аліна Гросу тимчасово мешкає у США
Аліна Гросу тимчасово мешкає у США

Вчора мама Аліни Гросу відсвяткувала свій день народження. Зіркова донька привітала кохану неньку з її святом, проте зазначила, що обійняти її не зможе, адже виїхала за кордон. Виявилось, що Аліна Гросу нині перебуває у США, а вирушила артистка в Америку задля того, щоб підвищити акторську та вокальну кваліфікацію.

Дмитро Ступка

Дмитро Ступка більше року мешкає у США
Дмитро Ступка більше року мешкає у США

Онук легендарного українського актора Богдана Ступки ще минулого року покинув терени рідної держави та почав своє життя у США. Таке рішення разом із колишньою дружиною він прийняв, адже отримав першу роль у Голлівуді. До того ж, зізнався актор, вони з Поліною Логуновою давно хотіли побачити життя в Америці.

Лілія Подкопаєва

Лілія Подкопаєва давно емігрувала до США
Лілія Подкопаєва давно емігрувала до США

Олімпійська чемпіонка та одна з найвідоміших спортсменок України народилась у Донецьку. Ще 2017 року знаменитість вирішила емігрувати до США, аби продовжити свою справу за кордоном. Після початку повномасштабного вторгнення зірка долучилась до благодійних та волонтерських ініціатив у США.