Чоловіки-ПМС: Даша Астаф’єва, Слава Камінська, Ані Лорак та інші співачки, які мали токсичних наречених

Author name 22 Грудня 2022 в 19:12

Поділитися статтею

Українські зірки, які мали токсичних колишніх
Українські зірки, які мали токсичних колишніх

Не всім вдається стати щасливими і на сцені, і в особистому житті. Пригадуємо невдалі історії коханні відомих українських співачок, які мали токсичних наречених

Відомі українські співачки – справжні залізні леді. Та схоже, що не кожній вдалось знайти чоловіка, який би поважав їхню силу волі. Розповідаємо про токсичних колишніх зірок та про те, як їм вдалось побороти негативний вплив чоловіків.

Слава Камінська

Слава та Едгар Камінські
Слава та Едгар Камінські

Слава та Едгар Камінські були чи не найпопулярнішою парою України, втім пізніше стало відомо, що вони розлучились. Довгий час екскохані замовчували реальні причини, проте потім стало відомо, що пластичний хірург був незадоволений нібито надмірним бажанням дружин поліпшувати свою зовнішність. Крім того, Едгару Камінському не сподобались ревнощі зі сторони Слави.

Даша Астаф’єва

Даша Астаф'єва та Артем Кім
Даша Астаф’єва та Артем Кім

Українська знаменитість довгий час будувала стосунки з бізнесменом Артемом Кімом та навіть хотіла народити від чоловіка дітей. Втім, пізніше виявилось, що після 5 років подружнього життя вони розійшлись. У коментарі для журналістів зірка зазначила, що їхні стосунки просто себе вичерпали. Зірка також зізналась, що на розірвання стосунків вплинуло і судові процеси проти бізнесмена – його звинуватили у розкраданні державних коштів на суму майже 27 мільйонів гривень.

Ані Лорак

Ані Лорак з колишнім чоловіком і донькою
Ані Лорак з колишнім чоловіком і донькою

Колишній чоловік опальної співачки неодноразово визнавав, що насправді їхній шлюб розпався через нього. За численними чутками, ще під час стосунків Ані Лорак була змушена терпіти зради екскоханого та батька її доньки, втім врешті-решт знаменитість не витримала та розірвала шлюб. Хоча офіційно співачка не коментувала розлучення, Мурат Налчаджиоглу визнавав свою провину.

Анна Сєдокова

Анна Сєдокова
Анна Сєдокова

У минулому відома співачка зіткнулась з аб’юзом – її колишній постійно принижував її словами та ображав. Через сильні почуття зірка постійно намагалась виправдати екскоханого, втім пізніше вона розплющила очі на те, що відбувалось та наважилась покинути його. У спільному помешканні вона залишила все, що тоді мала, а пізніше зізналась: лишити все нажите довилось, аби мати можливість вижити.

Оля Полякова

Оля Полякова
Оля Полякова

Відома українська співачка неодноразово зізнавалась у тому, що в минулому стикалась із домашнім насиллям. Колишній хлопець співачки дозволяв собі підіймати на неї руку, а Полякова терпіла, адже кохала його. Врешті-решт знаменитість вирішила покинути чоловіка, а він підпалив її квартиру. Пізніше 17-річну Полякову перехопили біля нічного клубу та ледве не забили на смерть. Проти чоловіка відкрили кримінальне провадження, та пізніше він був політиком у Вінниці.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею