Олександр Сєров повернувся з того світу. Де нині мешкає і чи вільне серце 68-річного ловеласа

Author name 7 Січня 2023 в 08:01

Поділитися статтею

Олександр Сєров пообіцяв доньці не одружуватися
Олександр Сєров пообіцяв доньці не одружуватися

Останнім часом про зірку радянської естради Олександра Сєрова майже нічого не чутно. Та співак інода радує прихильників своїм чарівним голосом, а ще за народним артистом тягнеться шлейф пліток про молоденьких дівчаток.

Нещодавно Олександр Сєров переніс тяжку хворобу. Артист через корону був на межі життя і смерті, але завдяки зусиллям лікарів зумів видряпатися. Тож життя продовжилося, і юнки знову стали кружляти довкола метра естради.

Так виглядав Олександр Сєров у молодості

Насправді Сєров був одруженим лише один раз у житті. З Оленою Стебеньовою співак познайомився під час знімання кліпу. Знадобилася дівчина-акробатка, от і обрали одну з близнючок. Між ними закрутився роман, який завершився походом до рацсу.

Олександр Сєров з колишньою дружиною Оленою

Сестра Олени всіма силами намагалася відбити Сашка, але в неї нічого не вийшло. Та шлюб все одно протримався лише 9 років, і у 2000 році подружжя розлучилося. Спільна донька обрала для подальшого життя будинок тата, а не мами.

Олександр Сєров з донькою Мішель

Відтоді жодній з красунь не вдалося полонити серце ловеласа настільки, щоб окільцювати. От і в новорічну ніч, зустрічаючи 2023 рік, Олександр Миколайович не запросив до себе Снігуроньку. Співак був залучений на концерті, тож вирішив поспілкуватися зі Снігуроньками там.

Молоденьких пасій у артиста пре достатньо, але привести когось у дім він не може, бо знає, що донька не сприйме подібного. Улітку ходили чутки про роман знаменитості з солісткою Большого театру Ксенією Дежневою, яка молодша за Олександра на 26 років. Мішель спокійна – татусь пообіцяв більше не одружуватися. Він і досі важко переживає розрив з Оленою. Стебеньова навіть не може відвідати доньку й онуків, бо голова родини заборонив колишній дружині з’являтися в його домі. Не спілкується Олександр Миколайович і з двома позашлюбними доньками.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею