Кароль розважалась на концертах, а Цибульська – на корпоративах: як пройшли останні місяці вагітності зірок

Вибиватись зі звичного робочого темпу для зірок дорівнює катастрофі. Саме тому навіть вагітність не стає на перешкоді професійній діяльності та розвагам. Чим займались українські зірки, поки під серцем носили свою дитину?

Багато українських зірок, навіть вагітні, продовжують активно займатись професійною діяльністю, адже в усьому світі важко знайти націю працьовитішу. Розповідаємо про те, чим займались зіркові мами на останніх місяцях вагітності.

Тіна Кароль

2008 року на світ з’явився єдиний син відомої української співачки. Веніаміна Тіна Кароль народила від свого чоловіка Євгена Огіра, який, на жаль, помер після тривалої боротьби з раком. Так, у часи своєї чарівної вагітності, знаменитість активно займалась своєю кар’єрою та користувалась широкою популярністю серед українців, тому зупиняти професійну діяльність навіть не думала.

Вагітна Тіна Кароль на концерті
Вагітна Тіна Кароль на концерті

Зірка вела дуже активний спосіб життя. Спершу Тіна Кароль приховувала від фанів вагітність за мішкуватими сукнями, проте, коли мовчати про це стало неможливим, зірка почала виходити на сцену у неймовірних сукнях, які лише підкреслювали її животик.

Оля Цибульська

2015 року зірка вперше стала мамою сина Нестора. Так, нещодавно знаменитість розповідала на особистій сторінці про те, як стала мамою та як проходила її вагітність. З нагоди 8-го дня народження свого сина співачка вирішила пригадати, як все починалось. Так, за словами Олі Цибульської, вона здавалась собі дуже мініатюрною вагітною.

Кумедне фото вагітної Олі Цибульської
Кумедне фото вагітної Олі Цибульської

Більш того, зірка зізналась: за 5 днів до пологів вона навіть провела корпоратив. Отож, Оля Цибульська так само активно провела свою вагітність, а ставити кар’єру на останній план навіть не збиралась.

Анастасія Приходько

Відома українська співачка, громадська та політична діячка є не лише відомою артисткою, а й мамою трьох дітей. Знаменитість виносила та народила двох синів і доньку, але при цьому не втратила своєї професії та продовжила ставати все більш відомою. Ба більш, свою крайню вагітність знаменитість дуже довго приховувала.

Відома українська співачка Анастасія Приходько вагітна
Відома українська співачка Анастасія Приходько вагітна

Так, Настя Приходько до останнього не визнавала, що вона насправді втретє завагітніла. Отож, зірка продовжувала спокійно працювати та будувати кар’єру, доки під серцем носила малюка. Після того, як артистка зізналась, що скоро втретє стане мамою, вона розповіла, чому так довго про це мовчала. Так, за словами Приходько, вона хотіла зберегти свою дитину від дорослого жорстокого світу та уникнути недоречних обговорень своєї вагітності.

Поділитися статтею

Зараз читають

Від новонародженої дівчинки відмовилися батьки

У пологовому будинку “Лелеки ” неординарна ситуація – батьки відмовилися від новонародженої дівчинки...

Валерій Зукін, який є генеральним директором "Лелеки", з гіркотою написав про цей неординарний випадок в своєму пості.
Валентина Хамайко та Соломія Вітвіцька

Більше, ніж колеги. Ведучі 1+1 знялися у чуттєвій фотосесії

Соломія Вітвіцька та Валентина Хамайко опублікували спільні фото на своїх сторінках в Instagram.
Перекладіть лише один сірник

Тест – головоломка №14: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Новачок, який вперше побачив таку головоломку, може задуматися над її вирішенням. Деяких вона ставить у глухий кут.
Зірки Кухні, які підтримали Україну

Актори російського серіалу “Кухня”, які підтримали Україну: Дмитро Назаров, Катерина Кузнецова

Актори одного з найвідоміших та найпопулярніших російських серіалів підтримали Україну та засудили війну. Що сталось з зірками "Кухні" після висловлення своєї позиції?

Популярне за тиждень

Популярне