Майже “знову ягідка”: Полякова святкує 44-й день народження – ТОП-5 найцікавіших фактів про відому артистку

Author name 17 Січня 2023 в 17:01

Поділитися статтею

Найцікавіші факти про Олю Полякову
Найцікавіші факти про Олю Полякову

Сьогодні одна з найвідоміших українських співачок святкує свій 44-річний день народження. На честь цього пригадуємо цікаві факти з біографії Олі Полякової

17 січня відома українська співачка святкує свій день народження. Оля Полякова запам’яталась своїм шанувальникам приємною емоційністю, харизмою та екстравагантною натурою. Знаменитість любить дивувати та вражати своїх прихильників, а вони віддячують артистці фанатською відданістю. Пригадуємо найцікавіші факти з біографії Олі Полякової на честь її свята.

Цікаві факти про Олю Полякову

Відома українська артистка народилась та виросла у Вінниці, проте з майбутньою професією визначилась не одразу. Мама Олі Полякової мріяла, аби донька стала лікарем, втім українська співачка навіть в дитинстві відчувала потяг до творчості. Так, з раннього віку майбутня артистка розуміла, що стане співачкою.

Оля Полякова завжди знала, що буде співачкою
Оля Полякова завжди знала, що буде співачкою

Важко повірити, але в підлітковому віці Оля Полякова була дуже невпевненою у собі. В одному з інтерв’ю знаменитість зізналась, що вона була найвищою дівчинкою серед одноліток, тому її дражнили. Втім, пізніше Оля Полякова переросла цей період і зрозуміла, що насправді була дуже красивою і в дитинстві, і в юності, і зараз.

Після народження старшої доньки Маші Оля Полякова завела власну козячу ферму. Зірка зізналась, що тоді у родині різко встало питання здорового харчування дитини, оскільки знаменитість не хотіла, аби дитина споживала продукти з хімією. Тому Полякова завела спершу одну козу для виробництва сиру, а потім все затягнулось так, що у її власності з’явилось 30 кіз.

Найцікавіші факти про Олю Полякову
Найцікавіші факти про Олю Полякову

Чимало шанувальників запам’ятали артистку за її екстравагантні наряди та сміливі образи. В одному з інтерв’ю зірка пояснила, чому обрала такий сценічний образ. За словами Полякової, в українському шоубізнесі достатньо заслужених артисток, примадонн, проте королеви відсутні – вона вирішила зайняти це місце.

Шлюб Олі Полякової з часом втратив минулу пристрасть і жагу, проте натомість у її стосунках з’явились інші почуття – спорідненість, ніжність і захищеність. Українська співачка зізнається, що вона почувається поруч зі своїм коханим, як за кам’яною стіною.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею