До кімнати заходять навколішках: найвищі українські красуні – Єфросиніна, Нікітюк, Осадча, Каменських й інші

Author name 25 Січня 2023 в 09:01

Поділитися статтею

Найвищі українські зірки
Найвищі українські зірки

Деякі популярні красуні легко могли б стати моделям, але їхня душа лежала до іншого. Розповідаємо про найвідоміших українських зірок, які зламали абсолютно всі стереотипи щодо високих дівчат

За офіційними даними Державної служби статистики України, середній зріст повнолітньої українки становить близько 164 сантиметрів. Розповідаємо про найвідоміших українських красунь, показник зросту яких “стрибнув” набагато вище цієї позначки.

Маша Єфросиніна

Який зріст у Маші Єфросиніної
Який зріст у Маші Єфросиніної

Відома українська телеведуча та благодійниця вища за середньостатистичну позначку майже на 20 сантиметрів. Так, зріст Єфросиніної становить 180 сантиметрів, що робить зірку буквально номінанткою на звання найвищої красуні українського шоубізнесу.

Катерина Осадча

Який зріст в Осадчої
Який зріст в Осадчої

Українська телеведуча, як і її колега Єфросиніна, має 180 сантиметрів зросту. Проте, багатьом може здаватись, що зірка набагато вища. Деякі шанувальники думають саме так, оскільки поруч зі своїм чоловіком Горбуновим Осадча виглядає топмоделлю. Зріст Горбунова становить 168 сантиметрів.

Настя Каменських

Який зріст у Насті Каменських
Який зріст у Насті Каменських

Відома українська співачка вища за середньостатистичну українку на 10 сантиметрів. Так, без підборів та взуття на платформі зірка має зріст 175 сантиметрів. А ось у її чоловіка Потапа зріст 195 сантиметрів, тому поруч з ним зірка виглядає дуже мініатюрною та тендітною.

Леся Нікітюк

Який зріст у Лесі Нікітюк
Який зріст у Лесі Нікітюк

Зріст української ведучої становить 180 сантиметрів. Одного разу між Нікітюк і Дурнєвим спалахнув скандал, оскільки Олексій впевнений, що дівчата зростом 180+ можуть працювати тільки на залізниці. Втім, українську ведучу такий некоректний жарт зовсім не зачепив, адже вона не просто любить свою зовнішність, а пишається високим зростом.

Алла Костромічова

Який зріст в Алли Костромічової
Який зріст в Алли Костромічової

Вдало зроблені фото та ідеально підібрані наряди створюють враження, що зріст української моделі становить близько 185 сантиметрів, але насправді зірка нижча на 6 см. Зріст Костромічової – 179 сантиметрів.

Оля Полякова

Який зріст в Олі Полякової
Який зріст в Олі Полякової

Зріст артистки становить 180 сантиметрів, що робить її однією з найвищих зірок в Україні. Ба більш, відома українська співачка є не лише однією з найбільш рослих у вітчизняному шоубізнесі. Оля Полякова має найдовші в Україні ноги – 126 сантиметрів.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею